Černý pátek aneb Slevová smršť v Google Play – slevy vrcholí (pátek)

slevy cover3

Již třetím dnem vás informujeme o slevách spojených s Černým pátkem, které se nevyhnuly ani Google Play a nabízí exkluzivní možnost nakoupit spoustu aplikací a her za směšné ceny. Prohlédněte si i středeční a čtvrteční díl. Pro čtenáře, kterým předchozí díly unikly, připomeňme, co Černý pátek vlastně je. Jedná se o tradiční každoroční období, kdy obchodníci na krátkou dobu dramaticky sníží ceny vybraných výrobků. Zároveň je tímto momentem oficiálně odstartováno předvánoční nákupní šílenství. Nejrozšířenější je tradice “Black Friday” v USA, ale i u nás ho někteří obchodníci využívají.

Dost řečí, podívejme se na páteční slevy v Google Play:

Perfectly Clear

Rádi svým telefonem pořizujete snímky? Pokud ano, pravděpodobně se snažíte, aby jejich kvalita byla co nejvyšší. Přesně s tím vám může pomoci aplikace Perfectly Clear. Ta fotografii automaticky vylepší. Aplikace může buď nahradit váš nativní software pro pořizování snímků, nebo ji můžete použít ke korekci již uloženého obrázku. Program zvládne vylepšit barevné podání, ostrost, odstranit šum a jiné nežádoucí prvky. Aplikaci pořídíte se slevou 67% za 0,99 $.

  Perfectly-clear-app-4-1024x576

Perfectly Clear
Perfectly Clear

OfficeSuite Pro 7

Chybí vašemu telefonu pořádně nabouchaný kancelářský balík? Většina programů, které jsou zdarma, umožňují texty, tabulky či prezentace pouze prohlížet, nikoli editovat. Pokud byste ocenili možnost vytvářet dokumenty na cestách, OfficeSuite Pro 7 je jednou z nejlepších voleb. Poradí si s rozmanitými formáty, mezi kterými nechybí doc, docx, docm, rtf, txt, log, xls, xlsx, xlsm, csv, ppt, pptx, pps, ppsx, pptm, ppsm, pdf, eml, zip. Aplikace se svou běžnou cenou 14 $ rozhodně nepatří k nejlevnějším, díky Černému pátku ji můžete mít za 4,99 $, což představuje 67% slevu.

unnamed (1)

OfficeSuite Pro + PDF
OfficeSuite Pro + PDF

RE-VOLT

Závodní hra s ďábelskými autíčky na ovládání, které po sobě střílejí všechno možné, patří k mým oblíbeným již proto, že jsem ji na PC hrál jako malý. Autoři přišli i s remakem pro Android a tak se můžeme vrátit o pár let zpět a znovu si užít adrenalinové závody plné zvratů, se spoustou “powerupů” a parádní hratelností. Pokud vám tento legendární závodní kousek chybí ve sbírce, můžete si ho pořídit za 1,89 $ a slevou 58%.

nexusae0_unnamed-45

RE-VOLT Classic 3D (Premium)
RE-VOLT Classic 3D (Premium)

BeyondPod Unlock Key

BeyondPod je možná nejlepší aplikací pro přehrávání podcastů a shromažďování feedů RSS. Aplikace je přehledně zpracovaná a nabízí řadu pokročilých automatických funkcí. Kromě nastavení automatických aktualizací odebíraných pořadů můžete nastavit i čas, po který se mají staré verze uchovávat. Jakmile je čas překročen, aplikace epizodu sama smaže. Nechybí intuitivní vyhledávání a řazení pořadů do kategorií. Pokud vám tedy chybí program pro poslouchání a objevování zajímavých podcastů či čtení nejnovějších feedů, BeyondPod vás nezklame. Pro úspěšné zprovoznění aplikace musíte nejprve stáhnout základní verzi zdarma a k ní zakoupit klíč. Ten normálně stojí 6,99 $, v akci ho můžete mít za 2,99 $.

beyondpod-honeycomb

BeyondPod Podcast Manager
BeyondPod Podcast Manager
ezPDF Reader

Otevíráte a prohlížíte často soubory PDF? Pak vám základní předinstalované aplikace možná nestačí a chtěli byste program s více možnostmi. Aplikace má pěkné uživatelské rozhraní, které je dobře použitelné jak na mobilním telefonu, tak tabletu. Dokumenty lze číst buď v původním formátování, nebo jako holý text. Vhod přijde i funkce pro čtení v noci, která invertuje barvy. Nechybí ani seznam kapitol. Povedenou čtečku můžete mít za 2,08 $ místo obvyklých 3,99 $.

1318229437_f-1024-6

ezPDF Reader PDF Annotate Form
ezPDF Reader PDF Annotate Form
F-Sim Space Shuttle

Chtěli jste se někdy proletět vesmírnou raketou? F-Sim Space Shuttle vám přesně toto, alespoň virtuálně, umožní. Jedná se o velmi povedený simulátor, ve kterém bude vaším úkolem dovést let až do úspěšného konce. Po zvládnutém přistání si můžete prohlédnout celý replay a poučit se z chyb, popřípadě se jenom kochat povedenou grafikou. Hru koupíte se slevou 75% za 0,99 $.

F-sim-space-shuttle-app

F-Sim Space Shuttle
F-Sim Space Shuttle
Všechny slevy jsou časově omezeny, proto s nákupem příliš dlouho neotálejte!

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)