Menu

Asus Transformer TF101 dostane Jelly Bean [neoficiální informace]

Společnost Asus je na androidí scéně známa především tablety ze série Transformerů. Jako první spatřil světlo světa tablet Transformer Pad TF101, který na trh představil novinku – díky dokovací klávesnici se z tabletu stal přístroj, který vydrží velice dlouho na jedno nabití a dá se na něm skvěle psát. Další modely přibývaly a téměř všechny se už dočkaly (nebo brzy dočkají) nejnovější verze systému Android s kódovým označením Jelly Bean. Podle neoficiálních zpráv to vypadá, že se nakonec dočkají i majitelé prvních Transformerů. Jelikož již nyní běží na TF101 oficiální verze systému Ice Cream Sandwich, je jasné, že hardwarové nároky by přístroj splňoval a bude záležet pouze na společnosti Asus, zda oficiální aktualizaci skutečně uvolní.

Zní to skvěle, že? A teď ta horší část novinky. Zdroj uvádí, že tuto zprávu získal čtenář serveru Mobilesyrup. Ten údajně mluvil s pracovníkem Asusu, který mu skutečně potvrdil, že se OTA aktualizace pro TF101 blíží. Žádné oficiální vyjádření od společnosti Asus však zatím nepadlo, a tak je zatím předčasné jásat.

zdroj: androidheadlines.com

 

Komentáře

KejPi

KejPi

4.10.2012 8:30

No jestli bude stejne kvalitni, jako na TF300, tak se neni na co tesit a kdyby to uz nahodou prislo, tak je lepsi neprechazet.

RSS (komentáře k článku)