Android 4.3 spatřen na Nexu 4

Sony-Xperia-Z-vs-Google-Nexus-4-aa-25

Letošní Google I/O nám měla udělat jasno v tom, která verze systému Android přijde jako další. Všichni jsme čekali, že Google svou novou verzi představí tradičně na této akci. Nestalo se tak. Stále více to ovšem vypadá, že další verze systému neponese číslovku 5, ale bude to stále Jelly Bean – verze 4.3. Na tchajwanské akci Mobile Expo se dokonce objevil Nexus 4, na kterém nová verze Androidu běží.

image-03AB_519F4AFF-487x650

Jeden z účastníků pořídil video, ve kterém ukazuje trochu vylepšenou aplikaci fotoaparátu. Více autor videa bohužel neprozradil.

Android 4.3 Camera UI Tour

Android 4.3 Camera UI Tour

 

Zatím se spekuluje o tom, že by se nový systém mohl objevit 10. června. Zahraničním médiím to prý potvrdili zástupci společnosti Google. Spolu s novou verzí systému Android by měla přijít také bílá verze Nexu 4. Oficiální prohlášení ovšem dosud tvůrce Androidu mezi nás nevyslal, a tak může být všechno jinak. Ostatně jako s Google I/O.

zdroj: droid-life.comandroidauthority.com

Nezapomeňte, že již v sobotu 1. 6. se koná Android RoadShow, kde si budete moci nejlepší telefony osahat na vlastní kůži a ještě vyhrát hodnotné ceny! Neváhejte a registrujte se zdarma.

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)