Asus představil vylepšený přístroj PadFone Infinity – Snapdragon 800 a MicroSD navnadil

ASUS-The-new-PadFone-Infinity-2-665×415

logo asus jsme se naučili vídat hlavně na konstrukcích tabletů s androidem, ale stejná společnost stojí také za jedinečným konceptem s názvem padfone. pod tímto označením se skrývá spojení mobilního telefonu a tabletu. srdcem zařízení je velmi výkonný telefon, ke kterému patří dokovací stanice v podobě tabletu. jedním zásunem tak přeměníte telefon v tablet, navíc vám zůstanou veškerá data i běžící aplikace. nejnovější padfone infinity se dočkal vylepšeného modelu. ten dostal především hardwarová vylepšení – oproti staršímu bratříčkovi nabídne výkonnější procesor v podobě snapdragonu 800, lepší fotoaparát a slot pro paměťovou kartu. software si rovněž polepšil – na scénu přichází android 4.2. majitelé staršího přístroje však nemusí zoufat – aktualizace se dočkají též.

ys2rvttpqmocg6xx_1000

snapdragon 800 představuje v současné době to nejlepší, co mobilní trh nabízí, takže výkonu tak bude skutečně dostatek. 13mpx fotoaparát se dočkal nové funkce pixelmaster, kterou lze přirovnat k pureview od nokie. i když se snímač pyšní rozlišením 13 mpx, přístrojem lze pořídit “pouze” 3mpx fotografie, které ale budou díky této funkci ostřejší a kvalitnější. vnitřní paměť zařízení sice klesla z 64/32 gb na 32/16 gb, zato přibyl slot pro paměťovou kartu, a tak lze úložný prostor snadno navýšit. zlepšení se dočkaly také paměťové moduly (ddr2 vs. ddr3). tento tablet se díky hardwaru řadí k nejvýkonnějším přístrojům na trhu. konkurovat mu může například nedávno představený galaxy note 10.1.

zdroj: engadget.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)