Ashton Kutcher posiluje spolupráci s Lenovo – z herce produktovým inženýrem?

lenovoashton

Amerického herce Ashtona Kutchera možná znáte. Pravděpodobně jste však nevěděli, že již od října roku 2013 spolupracuje s firmou Lenovo, ve které působí jako produktový inženýr. Na začátku svého angažmá se věnoval nové generaci povedeného tableto-notebooku Yoga, který později sám představil. Touto epizodou spolupráce neskončila, spíše naopak. Lenovo oznámilo, že s Ashtonem počítá i pro tento rok. Herec by měl představit několik speciálních edicí nejrůznějších zařízení.

aston-kutcher-lenovo

Při “produktovém inženýrství” se známý herec zaměřuje na vzhled a příjemnost uživatelského prostředí stejně jako na celkový dojem z konkrétních zařízení. Vzhledem ke svému vzdělání se technické stránce věci nevěnuje.

lenovoashton

Obě strany tvrdí, že se v žádném případě nejedná pouze o marketingový tah, čemuž se však celkem těžko věří. Ashton Kutcher rozhodně není jedinou celebritou ve službách technologických firem. Shakira spolupracuje s americkým T-Mobilem a BlackBerry má jako kreativní ředitelku zpěvačku Aliciu Keys.

Zdroj: AA

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)