Hodinky Apple Watch v povedených parodiích

Apple Watch

Chytré hodinky Apple Watch byly představeny teprve před několika málo okamžiky a již nyní vyvolávají vlnu reakcí snad po celém internetu. Někteří lidé hodinky s láskou opěvují, jiní jim zase nemůžou přijít na jméno. Po představení hodinek vzniklo také několik parodií, pojďme se podívat na dvě z nich.

apple watch 1

Za jednou z mnoha parodií stojí známý YouTuber Jackfirms, který rozebral snad všechny funkce nových hodinek a nezapomněl si z nich udělat srandu. Nevynechal tak podle něj mnoho zbytečných funkcí či samotné jméno tohoto zařízení. Video je potřeba brát s rezervou, jedná se totiž o parodii. Vynechány jsou také některé přednosti Apple Watch, kterými může být kvalitní zpracování, použitý materiál, odolné sklo a další.

The Apple Watch (Parody)

The Apple Watch (Parody)

Za druhou povedenou parodií stojí internetový server Mashable, který tentokrát rozebral ovládání času prostřednictvím hodinek. Cestovatel časem a majitel Apple Watch se dostal pomocí tohoto zařízení do roku 2006, kde se mu hodinky rozbily.

Apple Watch Commercial Reveals Time Travel Feature | Mashable

Apple Watch Commercial Reveals Time Travel Feature | Mashable

Líbí se vám parodie na hodinky Apple Watch?

Zdroj: Phone Arena.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)