ZTE láká na ohebnou Nubiu: Za 14 dní uvidíme další ohebné zařízení

nubia ohebny telefon mwc 2019

Seznam ohebných zařízení, které uvidíme na veletrhu MWC 2019, se rozšíří o jedno jméno. Čínská společnost ZTE vypustila ven pozvánku, ve které stojí fráze “Flex Your Life”. To jasné nasvědčuje, že půjde o nějaké ohebné zařízení. Telefon nepíšeme záměrně, protože společnost “koketuje” i s chytrým ohebným náramkem Nubia-A. Ten jsme poprvé mohli vidět jako koncept v minulém roce na veletrhu IFA.

Uvidíme za 14 dní finální verzi zařízení Nubia-A?

Někteří si ještě budou pamatovat netradiční zařízení na zápěstí Nubia-A, které společnost Nubia představila na konci srpna během veletrhu IFA. Vůbec nebylo jasné, jestli jde o telefon, nebo chytré hodinky či náramek s možností volání. Jak celý koncept vypadá, se můžete podívat na videu níže.

zte pozvanka mwc 2019 ohebny telefon

Nyní čínská společnost na sociálních sítích vypustila pozvánka na veletrh MWC 2019. V něm stojí fráže Flex Your Life. Není pochyb, že půjde o ohebné zařízení. Otázkou je, jestli půjde o zcela nové zařízení anebo půjde právě o Nubia-A. Už při představení konceptu se jednalo o hodně zajímavé zařízení s podporou 4G sítí, včetně možnosti volání, posílání SMS a samozřejmě i mobilních dat. Nechyběla ani selfie kamera.

nubia-α

nubia-α

ZTE má zkušenosti i se skládacími telefony. V minulosti jsme mohli vidět ZTE Axon M. Spekuluje se také nad tím, že uvidíme novou generaci, která již bude mít skutečný ohebný displej.

Těšíte se na nové ohebné zařízení od společnosti Nubia? Chtěli byste radši vidět ohebný náramek nebo telefon?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)