ZTE Nubia Z9. První pohled na luxusního Číňana

Nubia Z9

Ani čínské ZTE se na berlínském veletrhu IFA2015 rozhodně nenechalo zahanbit a předvedlo několik zajímavých kousků z oblasti chytrých mobilních telefonů. Mezi ty nejzajímavější potom rozhodně patřilo ZTE Axon Elite, na nějž jsme vám již první pohled zprostředkovali. Dalším chytrým telefonem, jímž si o naši pozornost tento čínský výrobce řekl je pak model ZTE Nubia Z9, který na první pohled zaujme svým luxusním a prakticky “bezrámečkovým” designem. Tomuto telefonu jsme se v minulosti již věnovali v samostatném článku. Nubia Z9 také nabízí celou řadu ovládacích gest o kterých jsme vás rovněž informovali, tato gesta bohužel na vystaveném kusu v Berlíně příliš dobře nefungovala.

ZTE Nubia Z9 první pohled (IFA 2015)

ZTE Nubia Z9 první pohled (IFA 2015)

Vedle povedeného designu však ZTE Nubia Z9 nabízí také špičkové hardwarové parametry v čele s výkonným chipsetem Qualcomm Snapdragon 810 a 5,2″ FullHD displejem. Nubia Z9 existuje celkem ve třech variantách – Classic, Elite a Exclusive. Zatímco varianta Classic nabídne 3 GB RAM a 32GB interní úložiště, verze Elite a Exclusive nabídnou uživateli 4 GB RAM a 64GB interního úložiště. Verze Exclusive navíc disponuje také čtečkou otisků prstů umístěnou v bočním rámečku přístroje. Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 16 MPx, světelností f/2.0 a optickou stabilizací obrazu, přední kamerka se může pochlubit rozlišením 8 MPx. Baterie má kapacitu 2900 mAh. Rozměry telefonu činí 147,38 x 68,34 x 8,94 mm.

Jak se vám ZTE Nubia Z9 líbí?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)