ZTE Blade v novém – stylovějším kabátě

ZTE Blade FTV edice

O kvalitách telefonu ZTE Blade snad netřeba mluvit. Za cenu necelých čtyřech tisícovek dostanete mobil s naprůměrným rozlišením displeje (800 x 480), silným procesorem a grafikou a v neposlední řadě, v kvalitně pogumovaném kabátě. Velké trumfy modelu Blade jsou ovšem v ohromné uživatelské základně, která zvláště na našem fóru čítá mnoho odborníků. K dispozici jsou tak různě upravené a vyladěné custom ROM, které výkon telefonu posunují do zcela jiné kategorie. Výrobce však přišel s novinkou. Vypozoroval, že je Blade stále velmi prodávaným smartphonem (mohu potvrdit, sám jsem si jej také objednal) a tak připravil pro jeho fanoušky luxusnější edici.

Ve spolupráci s Fashion TV vznikl Blade ve zcela upravené verzi, která bude vhodná především pro módně založené uživatele či uživatelky. Upraveno je téměř vše – od samotné krabice až po kryty telefonu a samotné prostředí, které vyniká trendovými tapetami či ikonami. Telefon obsahuje aplikaci, která vás spojí s živým vysíláním Fashion TV. Je možné tak okamžitě sledovat nejnovější trendy v módě. Blade v edici FTV je právě nyní v prodeji za cenu okolo pěti tisíc korun a k dostání je ve třech barevných variantách – luxusní zlatá, perleťová bílá a černá se zlatým rámem.

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

zte_blade_l2

MWC 2011: ZTE představil tři telefony

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
2 min. uložit na později
ZTE-Blade-White

Bílý ZTE Blade zanedlouho v prodeji

Zprávičky Od uživatelů Od uživatelů
1 min. uložit na později

Komentáře (11)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek