Zrychlení Androidu v dohledu! Google koupil společnost FlexyCore

android-internet-speeds-ico

Rychlost samotného systému Android je někdy kapitolou sama pro sebe. Vše měl změnit tzv. “Project Butter”, který do systému dorazil spolu s uvedením verze Jelly Bean. I přes to, že zlepšená optimalizace a zvýšená plynulost je opravdu znatelná, tak se zdá, že není stále dostatečná pro samotný Google.

Android speed

Ten totiž plánuje na optimalizaci a celkové plynulosti systému Android pracovat dále a zákazníkům tak přinést o mnoho lepší požitek z každodenního využívání. Nasvědčuje tomu akvizice, která proběhla v několika předchozích dnech. Podle zveřejněné zprávy se nově internetovému gigantovi do ruky dostala francouzská společnost FlexyCore, která má na svědomí software Droid Booster. Ten by se měl postarat o zrychlení aplikací v systému Android, a to bez zvýšené spotřeby baterie! Celková cena, kterou Google za akvizici zaplatil, byla stanovena na 23 miliónů dolarů.

Podle francouzského zastoupení společnosti Google je tým FlexyCore již integrován do týmu, který má na starosti systém Android. Zlepšení bychom se tak mohli dočkat co nevidět.

Vítáte plánované změny? Běží vám Android v tuto chvíli dostatečně rychle?

Zdroj: Engadget

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (42)