Živá tapeta à la Jelly Bean ke stažení v Obchodě Play

jb_ikona

Nový Android 4.1 Jelly Bean byl představen teprve minulý týden v rámci vývojářské konference Google I/O 2012, a hned vyvolal velká očekávání uživatelů, dychtících po tom, aby mohli vdechnout alespoň kousek “želatinových fazolí” do svého telefonu.

Ti, kteří dosud neměli to štěstí, že se dočkali portace Jelly Beanu na své zařízení, mohli vyzkoušet desítku statických tapet, vypreparovaných z SDK (viz naše zprávička Stáhněte si tapety z Androidu 4.1 Jelly Bean). Jestliže ale chcete trochu více života, pak by vás mohla zaujmout živá tapeta Jelly Bean Live Wallpaper, jež se před pěti dny objevila v Obchodě Play, a kterou si od té doby stáhlo více než deset tisíc uživatelů. Soudě dle hodnocení 4,6 se jim hodně líbila :).

Živá tapeta alá Jelly Bean

Živá tapeta alá Jelly Bean

Tapeta je založena na jednom ze systémových pozadí, jež je součástí Androidu 4.1 Jelly Bean, kterému přidává život v podobě pohybujícího se želé. Nainstalovat a používat ji můžete na jakémkoli zařízení s Androidem 2.1 a novějším.

Čtvrtá varianta jsou například ikonky Androidu

Čtvrtá varianta jsou například ikonky Androidu

Překvapením jsou poměrně široké možnosti přizpůsobení, jež bývají u živých tapet obvyklé až v placené verzi. Nastavit lze jeden ze čtyř typů částic, které se budou pohybovat rosolem (čtvrtá varianta jsou například ikonky Androidu), jejich množství (málo/normálně/hodně), velikost (malé/střední/velké) a rychlost (pomalu/normálně/rychle). Jediným negativem jsou občasné výzvy ke stažení a instalaci antivirového sofwaru od společnosti Lookout, zobrazující se při konfiguraci tapety.

Překvapením jsou poměrně široké možnosti přizpůsobení

Překvapením jsou poměrně široké možnosti přizpůsobení

Jelly Bean Live Wallpaper
Wasabi
Verze1.0.1 (2. 7. 2012)
Velikost1,1 MB
2.1+


Zdarma

Pokud by se vám tapeta líbila, doporučujeme zhlédnout další výtvory autora, publikujícího pod přezdívkou Wasabi – jsou mezi nimi pěkné kousky, včetně pampelišky ze Samsungu Galaxy S III.

Zdroj: Droid Life.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)