Menu

Živá tapeta à la Jelly Bean ke stažení v Obchodě Play

Nový Android 4.1 Jelly Bean byl představen teprve minulý týden v rámci vývojářské konference Google I/O 2012, a hned vyvolal velká očekávání uživatelů, dychtících po tom, aby mohli vdechnout alespoň kousek “želatinových fazolí” do svého telefonu.

Ti, kteří dosud neměli to štěstí, že se dočkali portace Jelly Beanu na své zařízení, mohli vyzkoušet desítku statických tapet, vypreparovaných z SDK (viz naše zprávička Stáhněte si tapety z Androidu 4.1 Jelly Bean). Jestliže ale chcete trochu více života, pak by vás mohla zaujmout živá tapeta Jelly Bean Live Wallpaper, jež se před pěti dny objevila v Obchodě Play, a kterou si od té doby stáhlo více než deset tisíc uživatelů. Soudě dle hodnocení 4,6 se jim hodně líbila :).

Živá tapeta alá Jelly Bean

Živá tapeta alá Jelly Bean

Tapeta je založena na jednom ze systémových pozadí, jež je součástí Androidu 4.1 Jelly Bean, kterému přidává život v podobě pohybujícího se želé. Nainstalovat a používat ji můžete na jakémkoli zařízení s Androidem 2.1 a novějším.

Čtvrtá varianta jsou například ikonky Androidu

Čtvrtá varianta jsou například ikonky Androidu

Překvapením jsou poměrně široké možnosti přizpůsobení, jež bývají u živých tapet obvyklé až v placené verzi. Nastavit lze jeden ze čtyř typů částic, které se budou pohybovat rosolem (čtvrtá varianta jsou například ikonky Androidu), jejich množství (málo/normálně/hodně), velikost (malé/střední/velké) a rychlost (pomalu/normálně/rychle). Jediným negativem jsou občasné výzvy ke stažení a instalaci antivirového sofwaru od společnosti Lookout, zobrazující se při konfiguraci tapety.

Překvapením jsou poměrně široké možnosti přizpůsobení

Překvapením jsou poměrně široké možnosti přizpůsobení

Jediným negativem jsou občasné výzvy ke stažení sofwaru od Lookoutu

Jediným negativem jsou občasné výzvy ke stažení sofwaru od Lookoutu

Jelly Bean Live Wallpaper
Wasabi
Verze1.0.1 (2. 7. 2012)
Velikost1,1 MB
2.1+


Zdarma

Pokud by se vám tapeta líbila, doporučujeme zhlédnout další výtvory autora, publikujícího pod přezdívkou Wasabi – jsou mezi nimi pěkné kousky, včetně pampelišky ze Samsungu Galaxy S III.

Zdroj: Droid Life.

 

Komentáře

Micro

Micro

4.7.2012 13:10

Hra DEAD TRIGGER od tvorcov SHADOWGUN je uz na google play a za znizenu cenu 0.99€ tak stahujteeee ;) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.deadtrigger

VK

VK

4.7.2012 13:21

Pro příště – používá se ála od francouzského á la (u “á” čárka na opačnou stranu, bez fr klávesnice jsem s tím neporadil).

K tématu: pozadí se mi moc nelíbí, upřednostnil bych celistvější barvu na pozadí.

Karelk

Karel Kiliánexternista 14

4.7.2012 13:24

To: VK
Díky za upozornění. S tímhle pořád bojuji :) Ukazuje se, že Google není vždy tou nejlepší kontrolou pravopisu :-D
Už jsem to opravil, dokonce i tu zvrácenou čárku jsem našel :)

Mira

Mira

4.7.2012 17:37

Kokotiny sem davate, ale ze vychazeji ruzne ocekavane hry a aktualizace systemu, na to z vysoka serete!!!

Lucass

Lucass

4.7.2012 22:30

Mira: malokdy sem neco napisu, protoze jsem soudny a vim, ze jen malokdy bych prispel necim, co uz tu nezaznelo nebo co by bylo podnetne, zajimave nebo originalni. Nerad taky pisu podobne veci, ale ty jsi asi nejvetsi hlupak ze vsech diskuteru na tomto serveru… Zamysli se uz nad sebou nebo pis jen na idnes nebo podobnych pro Tebe vhodnych serverech. Dekuji

Mira

Mira

6.7.2012 0:21

Lucass: Dekuji za inteligentni odpoved, aneb asi se ridis uslovim podle sebe soudim tebe. Je mi te uprimne lito.
PS: Posledni dobou to tu opravdu dost upada, driv jsem pro info chodil jen sem, ale tet musim navstevovat i dalsi konkurencni ztranky.

RSS (komentáře k článku)