Záhadný přístroj s kovovým tělem vyfocen. Chystá Huawei nový luxusní telefon?

zahadny-pristroj-huawei

Do internetových vod pronikl zajímavý obrázek, ve kterém figuruje záhadný přístroj s kovovým tělem (tedy spíše pouze zadní část). Jediné, co se z fotografie dá vytušit, je výrobce – čínský gigant Huawei. Je pravda, že právě čínská společnost o sobě v poslední době nedává příliš vědět a na nějakou konkurenci k letošním vlajkovým modelům stále čekáme. Stane se novým TOP modelem tento záhadný přístroj?

zahadny-pristroj-huawei

Záhadný přístroj s kovovým tělem

Huawei kovové telefony umí, což dokázal například povedeným modelem Ascend P6 či novější verzí P7. Kovová konstrukce zkrátka telefonům Huawei sluší. Na první pohled připomíná záhadný přístroj na fotografii telefon HTC One Max – pod čočkou fotoaparátu se objeví něco, co až podle výřezu v krytu nápadně připomíná snímač otisků prstů. Velikost telefonu můžeme prozatím pouze hádat.

Samozřejmě se ihned začalo diskutovat, jaké “vnitřnosti” by mohl tento přístroj obsahovat. Nejvíce sázíme na čipové řešení Kirin 920, které představuje osmijádrový procesor z dílen společnosti Huawei. Výrobce řady Ascend použil své čipové řešení u předchozích vlajkových modelů, tak je velká šance, že se tak stane i nyní. Těšíme se, až tento záhadný přístroj vystoupí na jeviště a předvede se v plném světle. Předpokládáme, že další informace budou brzy následovat.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)