Testujeme kameru do auta od Xiaomi. Ptejte se, co vás zajímá

xiaomi_yi_car_dvr_camera-729×478

Společnost Xiaomi je dobře známá nejen pro své mobilní telefony, ale také celou řadu příslušenství a dalších chytrých zařízení. Tento výrobce se odvážně pustil také na trh se sportovními kamerami a uvedl kamerku Xiaomi Yi, jejíž recenzi jsme vám již přinesli. Nedávno pak Xiaomi představilo také verzi určenou do automobilu nazvanou Yi Car WiFi DVR. Právě ta se nám nově dostala do redakce k recenzi.

Xiaomi Yi Car WiFi DVR

Kamerka Xiaomi Yi Dashboard Camera disponuje například 165° objektivem a schopností pořizovat 1080p video o snímkovací frekvenci 60 fps. Vedle toho však zaujme zejména přítomností jízdního asistenta ADAS (advanced drive assistance system), který řidiče dokáže upozornit na vzdálenost mezi jeho a před ním jedoucím vozidlem či při nenadálém vybočení z jízdního pruhu. Zajímavou funkcí je také automatické nahrávání v případě, že dojde k nečekanému, prudkému zabrzdění.

Xiaomi kamera do auta – první pohled

Xiaomi kamera do auta - první pohled

  • Rozlišení fotoaparátu: 3 MPx
  • Rozlišení videa: 1920x1080 px
  • Úložiště: microSD
  • Baterie: 240 mAh
  • Konektivita: microSD (až 64 GB)
  • Displej: 2,7'', TFT LCD, 426 x 240 px

Specifikace kamerky Xiaomi Yi Car WiFi DVR naleznete v našem katalogu.

Co konkrétně vás na kamerce Xiaomi Yi Car WiFi DVR? Neváhejte se zeptat v diskuzi pod článkem

Za zapůjčení děkujeme obchodu Xiaomimobile.cz

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)