Xiaomi Mi3S dostane nový design a vylepšené technické parametry

xiaomi_ico

Už se stalo tradicí, že čínská firma Xiaomi vydává po určité době aktualizovanou verzi své vlajkové lodi s písmenem “S” v názvu. Zdá se však, že Xiaomi Mi3S dostane nejen porci vyššího výkonu, ale také nový design, který bude údajně “kovovější” respektive s více kovovými prvky. Zasvěcenci dokonce tvrdí, že to bude nejkrásnější chytrý telefon, nebo alespoň dosud nejhezčí Xiaomi.

Podle dosud známých neověřených a nepotvrzených informací bude Xiaomi Mi3S mít 5″ displej s rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů (2K si výrobce nechává pro Mi4), čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AC) a 3 GB operační paměti. Na zadní straně bude 13Mpx fotoaparát, optika vpředu pak bude schopna pořizovat snímky v rozlišení 8 Mpx. Telefon bude podporovat sítě 4G LTE FDD/TD-LTE 4G.

Z hlediska ceny lze předpokládat, že zůstane na hodnotě 1999 čínských jüanů, což je v přepočtu (bez daní a cla) asi 6 400 Kč. Zatím ovšem není známo, kdy by se tento kousek mohl objevit na pultech prodejen.

Xiaomi Mi3 Xiaomi Mi3

Čínské značce Xiaomi se letos daří – za první čtvrtletí tohoto roku prodala 11 milionů chytrých telefonů s Androidem a s nadějí vzhlíží k pomyslné metě 60 milionů prodaných mobilů za rok.

Zdroje: 4PDA, GizChina, Phone Arena, MyDrivers.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)