Mi Mix 2 nebude jediná novinka Xiaomi. Představí se i Mi Note 3

xiaomi mi note 3 predstaveni

Xiaomi na začátku týdne bude mít velkou akci, kde se představí nová generace telefonu Xiaomi Mi Mix 2 s minimálními rámečky. Nepůjde ale o jedinou novinku, spoluzakladatel společnosti Xiaomi Lin Bin ukázal i první oficiální fotografii Mi Note 3.

Xiaomi Mi Note 3 bude větší verze Mi6

O tomto telefonu už jsme mohli vidět několik spekulací, ale až nyní ho vidíme na oficiální fotografii. Představen bude na akci 11. září a podle tří fotografií můžeme vidět, že po designové stránce se bude blížit modelu Xiaomi Mi6. Společnost měla údajně plánovat i Plus verzi tohoto modelu, ale je možné, že namísto něj, se společnost Xiaomi rozhodla vytvořit právě Mi Note 3.

xiaomi mi note 3

Nasvědčují tomu i slova, která k fotce napsal spoluzakladatel společnosti Lin Bin. Ptal se uživatelů, jestli radši chtějí Mi Mix 2, nebo větší verzi modelu Mi6. Minulý model Mi Note 2 byl vydán i v globální verzi s podporou „našeho“ LTE. Je tedy dost možné, že bychom se opět mohli dočkat vlajkového modelu Xiaomi s podporou všech LTE pásem.

Xiaomi telefony můžete koupit na Beryko.cz.

Těšíte se více na Xiaomi Mi Mix 2 nebo na Xiaomi Mi Note 3?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)