Menu

Mi Mix 2 nebude jediná novinka Xiaomi. Představí se i Mi Note 3

Xiaomi na začátku týdne bude mít velkou akci, kde se představí nová generace telefonu Xiaomi Mi Mix 2 s minimálními rámečky. Nepůjde ale o jedinou novinku, spoluzakladatel společnosti Xiaomi Lin Bin ukázal i první oficiální fotografii Mi Note 3.

Xiaomi Mi Note 3 bude větší verze Mi6

O tomto telefonu už jsme mohli vidět několik spekulací, ale až nyní ho vidíme na oficiální fotografii. Představen bude na akci 11. září a podle tří fotografií můžeme vidět, že po designové stránce se bude blížit modelu Xiaomi Mi6. Společnost měla údajně plánovat i Plus verzi tohoto modelu, ale je možné, že namísto něj, se společnost Xiaomi rozhodla vytvořit právě Mi Note 3.

xiaomi mi note 3

Nasvědčují tomu i slova, která k fotce napsal spoluzakladatel společnosti Lin Bin. Ptal se uživatelů, jestli radši chtějí Mi Mix 2, nebo větší verzi modelu Mi6. Minulý model Mi Note 2 byl vydán i v globální verzi s podporou „našeho“ LTE. Je tedy dost možné, že bychom se opět mohli dočkat vlajkového modelu Xiaomi s podporou všech LTE pásem.

Xiaomi telefony můžete koupit na Beryko.cz.

Těšíte se více na Xiaomi Mi Mix 2 nebo na Xiaomi Mi Note 3?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

jav61

9.9.2017 22:56

Parametry jako řada Redmi…takže cenově se posune úplně někam jinam oproti Mi Note 2 jinak si svoji existenci neobhájí.

Lada Honza

10.9.2017 10:09

Nedávejte tam stále odkaz na Beryko tam jsou vymetený už jak dlouho. Už ani Mi6 nemají. Dejte tam něco co funguje.

Alfa Omega

10.9.2017 14:07

Re: Lada Honza: Problém bych neviděl v tom, že na Beryko nemají Mi6. Tady jde o jinou podstatu věci. Na zpravodajském webu by neměly být odkazy na konkrétní obchody. A když už chtějí dát odkaz na zboží, tak přes nějaký srovnávací web, kde bude výpis všech obchodu, kde produkt nabízejí. V jiném případě se jedná o placenou reklamu a čtenář by měl být o tom informován.

MaXi

11.9.2017 8:34

Lada Honza, Alfa Omega

a nenapadlo vas, ze to je treba reklama? nikdy jste si nevsimli, ze jakykoliv clanek o Xiaomi ma u sebe odkaz na Beryko? to asi nebude nahoda :)

Alfa Omega

11.9.2017 17:13

Re: MaXi: Doporučuji se naučit číst, než začnete přidávat komentáře.

RSS (komentáře k článku)