Xiaomi Mi Box mini: 9000 kusů vyprodáno za 17 sekund

Mi-Box-mini-2015-new

O velmi zajímavém zařízení Xiaomi Mi Box mini jsme vás informovali před necelým týdnem, kdy byla tato novinka představena. Netrvalo dlouho a první várka Xiaomi Mi Box mini byla uvolněna k prodeji. Prodej začal včera, kdy bylo připraveno 9000 kusů tohoto multimediálního centra pro vaši TV. Jak to tak u zařízení od Xiaomi bývá, po všech kusech se jen zaprášilo a celá “akce” trvala pouze 17 sekund. Pak byla všechna zařízení vyprodána.

Xiaomi Mi Box mini (1)

A v čem je vlastně Xiaomi Mi Box mini tak extra? Tato miniaturní krabička v sobě ukrývá výkonné komponenty, díky kterým lze do vaší televize pouštět Full HD signál a přehrávat tak kvalitní filmy ve vysokém rozlišení (včetně podpory kodeku H.265), streamovat hudbu, surfovat po internetu či třeba sdílet obraz z vašeho smartphonu. Xiaomi Mi Box mini navíc stojí na čínském trhu pouhých 199 čínských jüanů, tedy necelých 800 Kč bez DPH. Více informací o tomto přístroji se dočtete v našem původním článku Xiaomi Mi Box mini – miniaturní multimediální centrum pro vaši TV.

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)