Menu

Wind-up Knight 2 – pokračování populární plošinovky je na Google Play

O hře Wind-up Knight 2 víme již nějaký ten měsíc, bohužel její dostupnost byla geograficky omezená pouze pro Kanadu a pár dalších vybraných zemí. Nyní je hra dostupná na Google Play pro celý svět a tak si ji můžeme zahrát i my. Wind-up Knight 2 je povedená akční plošinovka, která si bere to nejlepší ze svého předchůdce a přidává pár nových funkcí. Základní princip je stejný, kdy je třeba utíkat, vyhýbat se překážkám a likvidovat nepřátele. Splněnými koly získáváte zlaťáky, za které si následně dokupujete vybavení.

wind up knight 2 wind-up knight 2

Nově je znatelně vylepšená grafika, světy a kola jsou obsáhlejší a přibyl také nový bojový systém a manévrovací mechanismy. Wind-up Knight 2 stáhnete na Google Play zdarma, nicméně po pár kolech je třeba si zakoupit plnou verzi. Pokud to stihnete do 48 hodin od prvního spuštění, máte slevu a hra vás vyjde na 80 korun. Po uplynutí dvou dnů se cena zvýší na 180, což nám přijde již nepřiměřeně mnoho. Dále hra nabízí mikrotransakce pro dokupování zlaťáků a vybavení, avšak při zakoupení plné hry jich získáte pár navíc.

Wind-up Knight 2
Verze1.07
Velikost221 MB
3.0+


Zdarma

Zdroj: AndroidPolice.

 

Komentáře

pirka

pirka

12.4.2014 13:08

jak se to ovládá? joysticky nebo gesta? přemýšlím jestli to bude nějak slušně hratelný na tabletu :-)

Peernikk

Jirka Pernica 0

12.4.2014 13:14

Rytíř běží sám, vy pouze ovládáte skok, krytí, útok a kotoul. Na tabletu by to mělo být ok, však zkuste, hra je zdarma :)

meffisto

12.4.2014 14:25

Zkoušel jsem jedničku, ale je to celkem náročné :(

Vlado

Vlado

13.4.2014 17:46

Celkom dobrá hra. Škoda že to bolo len také demo. Free bolo prvých 7 levelov, potom bola možnosť pokračovať v 8.leveli za poplatok skoro 7€.
Škoda, odinštaloval som to. Mám oboch Raymanov, zdajú sa mi lepší a v akcii boli omnoho lacnejší.

RSS (komentáře k článku)