Vyhlášení: Soutěž o LG Optimus L9 – odpověz správně a vyhraj nabušený smartphone!

LG-Optimus-L9

Odpověděli jste správně? Usmálo se na vás štěstí? Pokud ano, jeden ze dvou nabušených přístrojů LG Optimus L9 může brzy zahřívat vaši kapsu! Před týdnem jsme si pro vás připravili soutěž o tyto dva přístroje, tak se pojďme podívat, jaké byly správné odpovědi a jací jsou výherci.

Jak jsme soutěžili?

Před týdnem – 11. 3. 2013 v 6 hodin – jsme vaši pozornost upoutali článkem se soutěží o dva přístroje LG Optimus L9, které mohl získat každý, kdo správně odpověděl na tři soutěžní otázky. Poslední platný znak odeslaný formulářem jsme akceptovali do včerejšího dne do minuty před půlnocí (18. 3. 2013 23:59), kdy se hlasování uzavřelo. Kolo štěstí nám prozradilo dvě soutěžní jména – ti se mohou těšit na nový přístroj.

Znění soutěže a pravidla naleznete zde.

O co jsme soutěžili?

LG Optimus L9 v hodnotě 6 999 Kč 

lg_optimus_l9

Elegantní, velký, lehký a přesto výkonný a vybavený smartphone se systémem Android. I tak by se dala rozvinout a charakterizovat slova Optimus L9. Tento štíhlý smartphone nabídne ve své výbavě obrovský a kvalitní dotykový displej, dvoujádrový procesor, 1 GB RAM paměti a systém Android 4 Ice Cream Sandwich, který se brzy dočká svého vylepšení v podobě Jelly Beanu. Mezi výbavou samozřejmě nechybí ani bezdrátové technologie Wi-Fi, Bluetooth nebo třeba NFC, které se stává dominancí pouze modernějších a výkonnějších přístrojů, kam L9 rozhodně patří. Obrovská 2150mAh baterie s technologií Sio+ zajistí, že váš smartphone vydrží při životě déle, než to dokážou přístroje konkurence. Interní paměť se vyšplhala na 4 GB a nechybí ani podpora karet MicroSD.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Seznam výherců a ceny

Do redakce nám došla obrovská spousta hlasů, která tvořila dokonce čtyřciferné číslo. Ačkoliv bychom nejraději obdarovali všechny správně hlasující, museli jsme vybrat pouze dvě jména.

Výherci přístroje LG Optimus L9 se stávají

  • Lenka Hanzelková

  • Milan Koubek

Výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Výherci budou kontaktováni na vyplněný e-mail.

Jaké byly správné odpovědi?

1. Jak velká je úhlopříčka displeje tohoto modelu?

  • 4,7″

2. Jaký procesor pohání tento výkonný smartphone?

  • TI OMAP 4430

3. Kolik stojí roční předplatné Premium účtu na portálu SvetAndroida.cz?

  • 200 Kč

Budete-li nás podporovat svou návštěvou i nadále, budeme se snažit pro vás připravit další a další podobné soutěže o hodnotné ceny.

O společnosti LG

Nadnárodní gigant LG Electronics, Inc. (společnost LG) je přední globální inovátor v oboru spotřební elektroniky, mobilní komunikace a domácích spotřebičů. Zaměstnává více než 84 000 lidí, kteří pracují ve 112 provozech v 81 dceřiných společnostech na celém světě.

Společnost LG tvoří pět obchodních divizí – Domácí zábava, Mobilní komunikace, Domácí spotřebiče, Klimatizace a Obchodní řešení – s celosvětovým obratem ve výši desítek miliard amerických dolarů. LG je jedním z předních světových výrobců televizorů s unikátní technologií LG CINEMA 3D, audio a video produktů, mobilních telefonů, klimatizačních zařízení a praček s unikátním motorem Direct Drive a technologií LG 6 Motion.

lg_logo

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)