Víme první: update aplikace ČT24 je v Marketu

No Image-05

Doslova před pár minutami se v Android Marketu objevil update aplikace ČT24. V této verzi se autoři zaměřili především na zlepšení komfortu uživatelského rozhraní:

 

ČT24 ČT24
Grafická vylepšení Swipe mezi články

 

A co je tedy v tomto žhavém update nového?

  • Swipe mezi články  – Jednou z nejvýraznějších změn je možnost přecházení mezi články pomocí swipu (přejetí prstem po displeji) v rámci jedné kategorie. Swipe zprava doleva přechází na starší články a zleva doprava pak na novější.
  • Lepší zpětná vazba při aktualizaci článků – Při aktualizaci článků se zároveň roztočí kolečko s šipkou v pravém horním rohu a uživatel tak přesně ví kdy se aktualizace dokončí.
  • Grafické úpravy – V nové verzi přibylo několik grafických úprav, které celkově zlepšují uživatelské rozhraní aplikace. Kromě drobných úprav vzdáleností odstavců od okraje a rámečků obrázku se změnila barva focused stavu článku v seznamu apod.
  • Odstranění splash-screen – Protože se aplikace nyní startuje velmi rychle, byl odstraněn úvodní splash-screen.
  • Přehrávač videa – Přehrávač videa nyní poskytuje lepší zpětnou vazbu uživatelům a bylo připraveno několik úprav pro širší podporu přehrávaní videa.
  • Tlačítko zpět na seznam článků – V nové verzi je logo ČT24 zároveň i tlačítko, jež skočí z článku zpět na seznam.
  • Automatická aktualizace programu vysílání – V nové verzi se automaticky aktualizuje televizní program. V předchozí verzi se program aktualizoval až po stisku tlačítka refresh v pravém horním rohu.


hi 256 0 75c402efcad644e6d2aebaac42bacb7904fb51b0
ČT24
Inmite s.r.o.
Verze 1.2.0 (15. 4. 2011)
Velikost 658 kB
2.0+


Zdarma


Michal Šrajer
O Autorovi - Michal Šrajer

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)