VIDEO: T-Mobile G1 a multi-touch podruhé

T-Mobile G1

Zoom-zoom-zoom Multi-touch aplikaceVčera jsme psali o možnosti naučit T-Mobile G1 multi-dotykovému ovládání. Od stejného autora si tuto aplikace teď můžete stáhnou a pokud vám nechybí kuráž, tak i vyzkoušet.

V minulých příspěvcích na toto téma jsme uváděli, že je možné T-Mobile G1 obohatit o multi-dotykové ovládání, které by usnadnilo přibližování stránek v prohlížeči, mapových podkladů nebo fotografií. Přesto zatím ze strany Googlu ani T-Mobilu není náznak, že by se v podobných aplikacích chtěli inspirovat a funkcionalitu do G1 dodali, a to ani v chystaném balíčku vylepšení, tzv. Cupcake, na který mnoho uživatelů netrpělivě čeká.

Na videu je vidět, že technika přibližování je, přes malé mouchy, pro běžné použití naprosto vhodná. Chybí snad jen podpora plynulejšího ovládání při přibližování a oddalování. Nahrání a zprovoznění aplikace také není zrovna jednoduché. Je při něm potřeba flashnout G1, což při nesprávném zacházení může vést až k nepříjemnému zablokování telefonu. Podrobný postup a popsané kroky najdete na stránkách autora aplikace “Zoom-Zoom-Zoom“.

httpv://cz.youtube.com/watch?v=2ZEshnuQcno

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
tomtom_ico

Navigace TomTom je na cestě na Android Market

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
ht_microsoft_cc_120823_wg

Microsoft Office na Androidu

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později
cyanogen_logo_hero

Vyšel CyanogenMod 6 final

Články Martin Martin "Case" Fiala
2 min. uložit na později

Komentáře (0)