VIDEO: HTC Click živě

htc-logo-1

Před pár dny jsme informovali o nově chystaném telefonu HTC Click, dnes vám přinášíme první video zachycující tento očekávaný telefon.

HTC Click má být velmi levný telefon se systémem Android, cena by měla být nastavena kolem šesti tisíc. I proto by měl přispět k širšímu rošíření systému Android mezi mobilní uživatele.

Z videa je patrné, že HTC Click nabídne menší displej, než je zvykem na soušasných Android telefonech, rozlišení zřejmě zůstane. Odlišné je také ovládání, Click místo trackballu obsahuje otočné kolečko, známé ze starších HTC telefonů (např. HTC Artemis). Co ale stojí obzvláště za pozornost je firmware verze 1.6, Donut. HTC Click na videu postrádá grafické rozhraní Sense UI. Jelikož video očividně pochází z asijského prostředí (restaurace), absenci Sense UI možná lze odůvodnit customizací čínského operátora Dopod, v jehož nabídce se má telefon objevit. Za zmínku stojí také 3,5mm audio konektor pro sluchátka. Podrobnější informace o HTC Click si přečtěte v našich předchozích zprávách.

httpv://www.youtube.com/watch?v=erYW-o92xec

(Omlouváme se za špatnou kvalitu videa, původní video ve vysokém rozlišení bylo smazáno)

Zdroj: Tinthe.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (12)