Valentýn se blíží: OnePlus to oslavuje limitovanou červenou edicí OnePlus 5T

telefon OnePlus 5T

Valentýn se blíží, jak naznačují i mobilní společnosti. Jako první se tento rok vytáhla společnost OnePlus, která začne prodávat telefon OnePlus 5T v limitované červené edici. A to v Evropě a USA. Původně byla tato verze dostupná pouze v Číně a Indii. Jde tak o další speciální barvu, kterých jsme již v poslední době mohli vidět několik.

Červený telefon OnePlus 5T je podle společnosti ideální dárek na Valentýn

Podobně jako u jiných limitovaných edicí OnePlus 5T, i tato bude k dispozici pouze ve verzi se 128GB úložištěm a 8GB RAM. Cena se pak nemění, telefon vás vyjde na 559 eur, stejně jako za klasickou černou verzi. To je v přepočtu cca 14 000 Kč. Koupit půjde zítra v 10:00, nabídka je opět hodně limitovaná. Může se tak stát, že brzy po vypuknutí prodeje, již nebude skladem.

Povrchová úprava této červené verze je stejná jako u klasické černé verze. Tedy hodně kluzká. Nejedná se tak o jiný materiál jako v případě Sandstone OnePlus 5T. Jinak telefon je pak kompletně v červené barvě, včetně přepínače pro úpravu audio profilů, který má OnePlus v oblibě barevně odlišovat. A barva je také jediná změna. Uvnitř se jedná o úplně ten stejný telefon, který známe.

Ve zkratce tak 6″ velký AMOLED displej, Snapdragon 835, duální fotoaparát, baterie o kapacitě 3 000 mAh. Z krabice běží na Androidu 7 Nougat, minulý týden však vyšla již stabilní verze Android 8 Oreo, takže hned po vybalení můžete aktualizovat.

Jak se vám líbí červená edice OnePlus 5T?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)