Uvedení Huawei Ascend D Quad na trh odloženo

Huawei_Logo

Společnost Huawei se začíná stále více a více prosazovat na mobilním trhu a již představila řadu zajímavých přístrojů. Jedním z nich je čtyřjádrový telefon Huawei Ascend D Quad, který byl představen na únorovém mobilním veletrhu MWC 2012 v Barceloně a který převezme roli vlajkové lodi této společnosti. Velikým překvapením je fakt, že na rozdíl od jiných společností si tento čínský výrobce vyrobil vlastní čtyřjádrovou čipovou sadu (K3V2) a nepoužil tak řešení jiných společností. Právě to však pro Huawei znamená menší problémy, neboť se společnost potýká s problémy při výrobě K3V2, což potvrdil viceprezident Yu Chengdong.

Huawei-Ascend-D-quad

Kvůli těmto problémům by se měl telefon dostat do masové výroby až v srpnu a reálný vstup zařízení na trh až kolem září letošního roku. Pro Huawei jsou to nepříjemné problémy, neboť  jeho největší konkurenti již své čtyřjádrové modely představili.

zdroj: unwiredview.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)