Menu

Unikly první snímky Huawei myTouch

Úniky snímků připravovaných zařízení jsou osvědčeným způsobem, jak vzbudit zájem a očekávání médií i zákazníků. Většinou se nedá rozlišit, zda za informacemi a fotografiemi stojí lstiví zaměstnanci, nebo jestli jde o pečlivě naplánovaný marketing. Ať tak či onak, nová zařízení jistě zajímají nejen nás, redaktory, ale i čtenáře a potenciální zákazníky.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Dalším z řady prozrazených (nebo “prozrazených”?) je telefon myTouch od společnosti Huawei. myTouch je v USA značkou, pod kterou tamní T-mobile prodával a prodává již několikátý telefon – sérii začal s HTC myTouch 3G, spolupráce pak pokračovala s LG. Nyní tedy pod tímtéž označením bude prodáván telefon od Huawei.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Řadu přístrojů myTouch se přitom bude dále rozšiřovat – růžový-šedý operátor míní pod tímto brandem nabízet jak ryze dotekový telefon, tak zařízení s výsuvnou QWERTY klávesnicí. V podstatě ale půjde o stejné telefony, jen cílené na jiné zákazíky. Huawei sice míří na špičku segmentu chytrých telefonů a začal produkovat docela působivé kousky, ale podle dosud známých informací nebude řada myTouch zaměřená na high-endový trh, nýbrž půjde o zařízení, jež zaujme především cenou.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Při pohledu na snímky, které získal server TmoNews, to zatím vypadá na displej s úhlopříčkou 3,7 až 4,0 palců. Předpokládá se, že rozlišení by mělo být 800 x 480 bodů, což je při této velikosti poměrně dobré, ale rozhodně ne ohromující. Jedna z fotografií také ukazuje další možné zklamání – operačním systémem bude Android 2.3.6 Gingerbread. Nezbývá, než doufat, že se Huawei myTouch časem dočká i ICS.

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Huawei myTouch, zdroj: TmoNews

Zdroje: TmoNews, AndroidSPIN a Android Central.

 

Komentáře

postman

postman

21.3.2012 14:00

Aha takže u nás se nebude jmenovat myTouch ale bude mít nějaké standardní modelové značení. Netušíte jaké ?

Stepaan

Stepaan

21.3.2012 14:01

Všechny tyhle telefony jsou si až zoufale podobný a většina z nich není ani hezká! A jediná vlaštovička co dělala jaro, zemřela. Mám na mysli Sony Ericsson. Protože samotný Sony sice alespoň drží design na vysoké úrovni, nevšední kousky už ale ve svém novém portfoliu nemá.

RSS (komentáře k článku)