Unikly další fotky telefonu LG G3 – tentokrát ve zlaté barvě

lg_g3_gold_ico

Včera jste se v aktualitě mohli dočíst, že nové snímky telefonu LG G3 naznačují kovovou konstrukci, dnes přiložíme další polínko do pomyslného ohně úniků, potvrzující uvedenou zprávu. Nejnovější obrázky poskytují mnohem jasnější pohled na chystanou vlajkovou loď jihokorejské společnosti a především ukazují budoucí “top” model v jeho plné kráse ze přední i zadní strany. Jak jste se mohli dočíst již v titulku – tentokrát jde o zlatou verzi, nicméně můžeme pouze spekulovat, zda je vyrobena z plastu či skutečného kovu. Z posledních fotek bychom tipovali spíše plast s metalízou, imitující kartáčovaný hliník.

LG G3 ve zlaté barvě LG G3 ve zlaté barvě

Na zádech telefonu lze spatřit kromě fotoaparátu s rozlišením 13 Mpx a optickou stabilizací, blesku a upravených tlačítek, jež jsou typickým rysem telefonů této firmy, také “okénko”, pravděpodobně náležící infračervenému vysílači. Server GSM Arena, který obrázky publikoval jako první, ovšem tvrdí, že se má jednat o laser, sloužící k lepšímu zaostření ve zhoršených světelných podmínkách. Ani tento zdroj ale není schopen věrohodně potvrdit, na jaké bázi bude tento laser fungovat.

Na přední straně zaujme kromě obrazovky s úhlopříčkou 5,5″ a rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů (QHD, 534 ppi) velice tenký rámeček, dále zde můžeme vidět reproduktor, přední kameru a logo výrobce. Strany telefonu jsou prosty jakýchkoli ovládacích prvků.

Uvnitř telefonu bude srdcem čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801, kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti. Aplikace a data se mohou těšit na 32GB interní úložiště, rozšiřitelné paměťovými kartami microSD o dalších až 128 GB. Energii bude dodávat akumulátor s kapacitou 3 000 mAh. Budoucí zákazníci jistě ocení také odolnost proti prachu a vodě dle standardu IPX7.

LG G3 ve zlaté barvě LG G3 ve zlaté barvě

Pokud jde o software, tak nad operačním systémem Android 4.4.2 KitKat poběží upravená grafická nadstavba Optimus UI s čistším vzhledem a plošším designem prostředí (viz aktualita Davida Myslivečka LG G3 a Optimus UI – podívejte se na snímky nového prostředí). Součástí mají být také “nové triky” v ovládání, mezi které patří například hlasová aktivace závěrky fotoaparátu.

Podle dosavadních zpráv bude LG G3 k dispozici přinejmenším ve třech dosud známých barvách: zlaté, šedé a bílé. Oficiální představení nové vlajkové lodi je plánováno na 27. května.

Zdroje: Android Central, GSM Arena, CNET, Android Authority, Android Police, Droid Life, Phandroid, BGR, Android Guys.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)