Uber reaguje na stávku taxikářů a rozdává koláčky zdarma

uber kolacky

Pokud bydlíte v Praze a potřebovali jste se v pondělí ráno dostat do práce přes magistrálu, nejspíš jste měli smůlu a uvízli v koloně. Dvě stovky taxikářů zablokovalo dva pruhy v každém směru na ulici Wilsonova. Mimo jiné se jednalo o protesty proti alternativním taxi službám, aneb stále ve světě rostoucí a oblíbenější službu Uber. Společnost však celé akce vítězně využila ve svůj prospěch a na rozdíl od hrstky pražských taxikářů za polovinu ceny dopravila zákazníky do práce. Dnes odměňuje fanoušky koláčky zdarma.

Uber využil protestů taxikářů, aplikaci si stáhlo o 69 % více lidí

Pohotová reakce Uberu a snížení svých sazeb na polovinu mělo za následek, že si oproti průměru v minulém týdnu aplikaci stáhlo o celých 69 % uživatelů více. Nyní Uber odměňuje Pražany koláčky zdarma jako poděkování za podporu při stávkách konkurentů. Pokud bydlíte v Praze a chcete se ráno zcela zdarma nadlábnout, zapojte se do akce #UberKOLACE.

Jak to funguje?

  • Jednoduše si dnes (ve středu 10. února 2016 ) od 8:00 otevřete aplikaci Uber.
  • Na dolní liště vyberte možnost UberKOLACE.
  • Zadejte místo doručení a klikněte „Objednat”.
  • Za pár minut dorazí Uber se 4 koláčky pro vás a vaše blízké.
  • A to je vše! Dovoz ani samotné #UberKOLACE vás stát nic nebude!unspecified-2

Akce #UberKOLACE započne v 8:00 a trvat bude do vyčerpání zásob. Pokud budete sdílet svůj zážitek na sociálních sítích, můžete použít hashtag #UberKOLACE.

Uber - Request a ride
Uber - Request a ride

Zdroj: Tisková zpráva

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)