TOPlist

Kdo tohle čekal? Netflix možná bude zcela zdarma, a to i v Česku!

Netflix zdarma
  • Netflix je gigantická streamovací platforma, oblíbenosti se těší i v Česku
  • Podle uznávané zpravodajské agentury může zavést zcela bezplatný balíček
  • Dostat by se teoreticky mohl i k nám, ale pochopitelně to bude mít háček

Streamovací platforma Netflix je neskutečně populární i v Česku a předpokládáme, že svou nabídkou filmů a seriálů denně baví i významné procento z vás. Ještě větší počet diváků, než jakým se může pochlubit v současnosti, by mohla získat zavedením nového balíčku, který bude zcela zdarma. Pochopitelně to ale má nejeden háček.

Netflix momentálně v České republice nabízí tři úrovně předplatného. Tarif Basic stojí již 199 Kč měsíčně, s plánem Standard budete každý měsíc platit 259 Kč a nejlepší členství Premium vychází na 319 Kč měsíčně. V dalších koutech světa se nabídka může lišit, například v USA platforma provozuje levnější balíček, s nímž ale při sledování obsahu narazíte na reklamy.

Netflix Předplatné Netflixu s reklamami stojí v USA 6,99 dolaru (160 korun) měsíčně

Populární služba se aktuálně zamýšlí nad tím, jak získat další potenciální zákazníky. Podle agentury Bloomberg zvažuje na území Evropy a Asie spuštění zcela bezplatného tarifu, který by byl rovněž podporován reklamou. Zda by jeho součástí bylo kompletní obsahové portfolio, anebo jen určitá část, není jasné.

Že se balíček podle zpravodajské agentury může spustit v rámci některých evropských trhů, nasvědčuje i možnému uvedení v České republice. V takovém případě by se Netflix stal ještě silnější konkurencí pro iVysílání, Stream.cz či jiné on-line servery, na kterých je možné sledovat filmy či seriály zdarma a legálně.

Předplácíte si Netflix nebo jiné streamovací služby?

Zdroj: Bloomberg

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)