5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #50

Unknown

V pořadí již 50. pokračování oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů je tu. Dnes se znovu probereme tím nejzajímavějším, co se během uplynulého týdne podařilo objevit vám nebo naší redakci v nejrůznějších zákoutích internetových obchodů a vy se tak snadno můžete nechat inspirovat k zajímavým nákupům.

1) Datový a napájecí kabel s indikátorem proudu a napětí

Každý z nás chce mít co největší přehled o nabíjení našich chytrých telefonů. Ten nám dokáže spolehlivě poskytnout tento šikovný kabel, který disponuje indikátorem výstupního proudu a napětí. Díky tomu si tak budeme dokonale jisti, zda celý proces probíhá přesně tak jak má a nedochází ke zbytečným ztrátám nebo naopak nejsou hodnoty příliš vysoké.

tipy zboží čína - kabel

Cena: 61 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jiří Dvořák (celkově 1 tip)

2) Chytré hodinky NO.1 D5

Trh chytrých hodinek se takřka neustále rozrůstá o nové modely. Přístroje pocházející z dílen předních výrobců však často překvapují nejen svým kvalitním zpracováním a nepřeberným množstvím funkcí, ale také vysokou cenovkou, která pro řadu uživatelů představuje problém. Právě v těchto případech je čas se porozhlédnout jinde a předmětem našeho zájmu se snadno mohou stát například tyto hodinky NO.1 D5. Ty rovněž přicházejí s kvalitním konstrukčním zpracováním a celou řadou funkcí, kterou nabízí konkurence. Stejný model je možné zakoupit také v našich obchodech, ale cenovka se v takovém případě často vyšplhá až na dvojnásobnou hodnotu.

Vlastnosti:

 • Kompatibilní se systémem Android 4.4 a vyšší
 • Krokoměr, monitor srdeční aktivity
 • Upozornění na příchozí hovory a SMS
1451863202127243467

Cena: 2 747 Kč (Gearbest)

– zaslal Miroslav Kovacs (celkově 1 tip)

3) Levný endoskop

V řadách našich čtenářů jistě snadno najdeme nějaké ty šikuly a kutily, kteří si v případě problému rádi vše opraví sami. Často však narazíme na problém, kdy do některých míst zkrátka nemůžeme nahlédnout pouhým okem. Právě pro tyto případy se skvěle hodí tento levný endoskop, který nám tuto práci usnadní. Navíc přichází s dvojicí nástrojů, které nám práci s ním ještě více usnadní.

Vlastnosti:

 • Dodáván společně s magnetem a hákem
 • Voděodolnost
 • Délka 3,5 m
201512021522389256

Cena: 260 Kč (Everbuying)

– zaslal Jozef Kakvic (celkově 1 tip)

4) Pouzdro na mobil na rameno

Jestliže svůj telefon neradi odkládáte při nejrůznějších venkovních aktivitách, je následující tip určen právě pro vás. Jedná se totiž o šikovné pouzdro, do něhož lze snadno uschovat náš přístroj a následně jej upevnit na rameno. Díky tomu budeme mít smartphone stále na dosah a navíc se nebudeme muset obávat o jeho nečekané poškození.

sku_423115_1

Cena: 99 Kč (Dealextreme)

5) Přenosný Bluetooth reproduktor Xiaomi

Dnešní pětici uzavírá produkt pocházející z dílen čínského Xiaomi. Jedná se o kompaktní a snadno přenosný reproduktor, k němuž se lze připojit pomocí technologie Bluetooth. Díky tomu se nebudeme na našich výpravách muset spoléhat na hudbu produkovanou pouze vestavěným reproduktorem telefonu nebo sluchátek.

Vlastnosti:

 • Hliníkové zpracování
 • 3 barevné varianty
 • Vlastní baterie
1461268322782191301

Cena: 395 Kč (Gearbest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)