Menu

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #47

Společně se čtvrtkem se vám hlásíme s dalším pokračováním oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Z dnešního dílu lze snadno vyčíst, že se blíží léto a počasí už pomalu začíná přát nejrůznějším letním aktivitám. Ti, kteří však ještě hodlají lenošit, se nemusí obávat, neboť i oni rozhodně budou mít z čeho vybírat.

1) Pouzdro telefonu na kolo

Pro řadu z nás k hezkému počasí neodmyslitelně patří také kola a nejrůznější aktivity s ním spojené. Při jízdě jsme však často nuceni odkládat náš telefon, což může být zejména v případech, kdy jej využíváme například jako navigaci, značně nepraktické. Právě na tyto situace je skvěle připraveno pouzdro zmíněné v dnešním prvním tipu. Do něho lze snadno umístit náš přístroj a následně jej upevnit na kostru kola.

5 tipů na zajímavé zboží - držák na telefon

Cena: 142 Kč (Ebay)

– zaslal Wulfher 

2) Levné chytré hodinky

Také v dnešním výběru si své místo našla jedna z verzí levných chytrých hodinek. Ty rozhodně nedokážou ohromit takovým množstvím funkcí, které nabízí (mnohokrát dražší) konkurence. Přestože se v tomto případě jedná o levný model hodinek, za své funkce se rozhodně nemusejí stydět. Dočkáme se tak monitoru srdečního tepu, krokoměru nebo voděodolnosti díky certifikaci IP68.

Vlastnosti:

 • Certifikace IP68
 • Monitor srdečního tepu, krokoměr, monitor spánku
 • Upozornění na příchozí SMS a hlasové hovory

1457078518757792

Cena: 924 Kč (Gearbest)

– zaslal Matej Režnický (celkově 1 tip)

3) Xiaomi reproduktor ve slevě

Tento reproduktor pocházející z dílen společnosti Xiaomi si v našem seriálu již své místo našel. To však neznamená, že bychom ho měli opomínat. Sluší se totiž upozornit na to, že se právě nachází ve slevě, které lze jen velice těžko odolat. Pokud jste až doposud s koupí váhali, je právě nyní ta správná chvíle k uskutečnění nákupu.

1425335508909-P-2443285

Cena: 518 Kč (Gearbest)

4) Krokoměr Xiaomi MiBand 1S v super slevě

Stejně jako reproduktor zmíněný zastupující třetí příčku dnešního výběru, také tento zástupce vylétl z hnízda společnosti Xiaomi. Jedná se totiž o šikovný krokoměr Xiaomi MiBand 1S, o kterém jsme vás také informovali v jednom z předchozích dílů. Nyní je však nákup ještě o mnoho výhodnější, neboť cenovka, za kterou je tento náramek dostupný, je takřka neodolatelná.

1447035445572-P-3402699

Cena: 370 Kč (Gearbest)

5) Bezdrátový interkom do helmy

Tip uzavírající dnešní pětici je určen především všem motorkářům. Jedná se totiž o šikovný bezdrátový interkom, který lze umístit přímo do helmy. Ačkoliv by se tak na první pohled nemuselo zdát, jeho cenovka je opravdu příznivá, což zjistíme ihned po srovnání s běžně dostupnou konkurencí v našich končinách. Jestliže se tedy poohlížíte po podobném typu zařízení, neváhejte a využijte této skvělé nabídky slibující vynikající poměr cena/výkon.

sku_127115_101

Cena: 2116 Kč (Dealextreme)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Soutěž – zašli nám tip na zajímavé čínské zboží a vyhraj

 • Více tipů oddělte čárkami
  Pravidla naleznete níže v článku

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace přejděte prosím do webového prohlížeče.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

 

Komentáře

Jirka2014

z aplikace
7.4.2016 7:06

Tu kapsu jsem dával v minulém díle do komentářů jako náhradu za držák na řídítka 😃. Dobrý postrach Wulfe. No to je jedno tu kapsu mám a velmi doporučuji je opravdu kvalitní, vodotěsná, dodají i prodloužení na 3,5 Jack.

Patrik N

z aplikace
7.4.2016 7:20

Nevíte jak hodně se dá věřit GEARBESTu s originalitou Xiomi výrobků? Dost přemýšlím o tom repráku, jestli ho máte někdo doma, tak bych byl vděčný za nějaké postřehy ;-)

hamsa

7.4.2016 8:11

Ja jsem zkousel vsechny mozne drzaky na kolo, aby sly pouzit mapy a telefon se i dobre ovladal a nakonec jsem skončil u original quadlocku + nejaky pevny odolny kryt z aliexpressu.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 15

7.4.2016 8:17

Patrik N
Objednával jsem z GearBestu už cca 5 Xiaomi věcí a vždy originál (sluchátka, powerbanky, krokoměr). Nebál bych se.

Tlamik

tlamik 2

7.4.2016 9:40

To pouzdro na kolo je samozřejmě upe na howno. Vypadá sice na pohled dobře, ALE, absolutně nedrží pozici, protože ani nemá jak a přetáčí se doleva nebo doprava, k tomu je třeba připočíst lesklou fólii, která se dříve nebo později zvlní a pak jde kulové vidět. Dále je třeba vybrat opravdu správnou velikost, když je telefon velký a fólie tím pádem napnutá (není zvlněná, což je gut), tak zase nejde zmáčknout tlačítko home. Prostě jeden problém za druhým. Nehledě na to, že za jízdy, když svítí slunce, tak na displeji není nic vidět. Jediná použitelná doba je za šera a za tmy. Výhoda je, že se pod mobil vejde pár věcí, např. powerbanka, ale zase tam není tolik místa na kabel, resp. konektory, takže nabíjení za jízdy je problém. A co mě upe nejvíc dostalo je, že jsem jej kupoval na nějakém slevovém portálu za tuším 250kč a bylo to prodáváno jako voděodolné do deště atp. Po prvním dešti jsem našel mobil ležet kompletně ve vodě, všechno co bylo v kapsičce bylo durch mokré…no nekupto :)

Zdenpok 20

Zdenpok 20 0

z aplikace
7.4.2016 10:04

Patrik N: reprák mám, hraje pěkně a nahlas, za tu cenu spokojenost.
tlamik: souhlas, používat jako navigaci nejde, pozici moc nedrží. Používám jej jako klasickou uzavřenou taštičku

Jirka2014

z aplikace
7.4.2016 11:33

Tu kapsu musíte koupit originál. Upevňuje se na horní rámovou a k sloupku řízení tudíž není možné aby se pretočila!

optimas

z aplikace
7.4.2016 17:13

Jirka2014 mám tu kapsu taky dokonce i minulý model a tahle se vážně přetáčí. Tlamík nemyslí úplné přetočení, ale kapsa se naklání. Minulý model tohle nedělal a byl uvnitř větší. Minulý model měl jinak a lépe řešené uchycení k rámu a krku kola na více místech. Tenhle má jen 2 body uchycení a když to pořádně přitáhneš k rámu pořádně tak se dno kapsy prohne. Dovnitř dám akorát peněženku a na ni mobil a nic víc zam nedám max. klíče od bytu. Mobil pod folii nedávám protože vyndat ho ven je nadlidský výkon. U minulé verze jsem měl problém právě s tou folii kdy jsem si koupil na velikost 5,5″ ale stejně mi vršek fólie zakrýval senzor světla a displej se mi zhasínal tak jsem si koupil tuhle novou verzi, ale co chtít po číně.

apkmi

7.4.2016 17:57

Jak si mohou povídatlidi na motorce s tím handsfree? to musejí mít vysílačku a nebo utratí milion ne?

apkmi

7.4.2016 17:58

Už jsem si přečetl detaily… už chápu…

Jirka2014

z aplikace
7.4.2016 19:37

http://www.citybikes.cz/prislusenstvi/brasna-na-riditka-s-kapsou-na-mobil optimas já nevím mám kapsu na 5,5 display a ani se to nepohne fakt. A to letím kamenitý sjezd v kuse i 2 km.

optimas

z aplikace
8.4.2016 17:53

Jirka2014, ale tohle je úplně jiná kapsa od celkem dobrého výrobce s úplně jiným uchycením než ta z číny.

jardaberan

10.4.2016 22:55

Zboží z Číny?
Objednal jsem si Xiaomi Mi Band z toho linku u článku, a posílají mi ho z Belgie. Objednal jsem si k tomu ještě extra pásek s kovovým pouzdrem, a zase mi to posílají z Belgie.
Není všechno z Číny, co se prodává na Gearbest :)

TeryPV

18.4.2016 7:57

jirka2014: Tak to máme asi rozdílnou představu co znamená “letět” a asi i jinou představu o pojmu sjezd a ještě k tomu kamenitý :) Ale na treka se mi to pouzdro celkem líbí :)

RSS (komentáře k článku)