5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #28

a4295f66-bbb1-47b9-ac3c-95789b9549c2

Blíží se období Vánoc a nastává tak ten správný čas pro nákupní horečku. S výběrem ať už stylového nebo praktického dárku pro vaše blízké vám může posloužit také seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který dospěl do svého 28. pokračování. Znovu si tak představíme 5 nejzajímavějších tipů zaslaných právě vámi, našimi čtenáři. Jestliže si tedy stále nevíte rady s tím, jaký dárek zakoupit, neváhejte a nechte se inspirovat. Dnešní díl totiž právě začíná.

1) Chytrá zásuvka Xiaomi

V případě nákupu zboží pocházejícího od společnosti Xiaomi si můžeme být takřka jistí, že rozhodně nekupujeme “zajíce v pytli” a vše bude fungovat přesně tak jak má. Stejně je na tom také tato chytrá zásuvka, jejíž balení disponuje dle všech dostupných popisků také přechodkou pro evropské zásuvky, díky které by nemělo představovat žádný problém používání v našich končinách.

201504061401231035

Cena: 459 Kč (Gearbest)

– zaslal Matěj Erbs (celkově 1 tip)

2) Levná chytrá žárovka

Chytré svícení je nepochybně velice zajímavou a užitečnou záležitostí. Pro někoho však může představovat problém cena žárovek, která je často velmi vysoká. Tuto situaci však můžeme snadno vyřešit zakoupením této chytré žárovky přicházející s velice příjemnou cenovkou. Může se tak jednat o snadný vstup do světa chytrého svícení a pomocí ní si snadno ověříme, zda žárovky podobného typu opravdu využijeme.

201508141944048548

Cena: 254 Kč (Gearbest)

– zaslal Petr Janoš (celkově 1 tip)

3) Levné a vybavené chytré hodinky

Již několikrát jsme zmiňovali chytré hodinky a jinak tomu není ani dnes. Dnešní tip na levné chytré hodinky je však odlišný, neboť se jedná o přístroj, který vyniká nejen svým povedeným designem, ale také výbavou. Ta je na poměry této cenové relace opravdu vynikající a očekávat můžeme přítomnost nejrůznějších senzorů, technologie Bluetooth 4.0 nebo procesoru MTK 2502. Jakoby z “oka vypadly” hodinkách Samsung Gear S2.

1441763740098-P-3072541

Cena: 1 370 Kč (Gearbest)

– zaslal Petr Hošek (celkově 1 tip)

4) Levný multimediální ovladač pro Android i PC

Také rádi cítíte ten pocit svobody, který se dostaví při možnosti ovládat naše Android zařízení nebo PC pomocí dálkového ovladače? Pak je tento tip určený právě pro vás. Jedná se totiž o praktický multimediální ovladač zvládající hned několik funkcí. Pomocí něho tak budeme moci například hrát hry, ovládat naše zařízení nebo dokonce fotit selfie.

1446083762414-P-3272234

Cena: 250 Kč (Gearbest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

5) Roztomilá powerbanka pro naši drahou polovičku

Dnešní výběr ukončíme tipem určeným převážně pro naše drahocenné přítelkyně a manželky. Jedná se totiž o roztomilou powerbanku, která vyniká především svým vzhledem. U podobného zařízení se totiž může stát, že nebude splňovat všechny uvedené parametry, ale to by pro něžné pohlaví nemuselo nutně představovat překážku. Jestliže tedy stále hledáte vhodný vánoční dárek, právě tato powerbanka by se jím mohla snadno stát.

zboží

Cena: 202 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martin Texl (celkově 3 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)