5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #26

náhled

Jak již bylo řečeno minule, náš a dle ohlasů i váš oblíbený seriál přichází nejen s novým názvem, ale také s novým intervalem vydávání. Díky tomu si tak společně můžeme vychutnat další pokračování, ve kterém na vás znovu čeká pětice těch nejzajímavějších tipů zaslaných do naší redakce právě vámi, našimi čtenáři. Zapomenout nemůžeme také na to, že vaše tipy poctivě střádáme do soutěže a ti nejpilnější z vás se tak mohou dočkat výher v podobě věcných cen. Připravte se, seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů právě startuje svým 26. pokračováním.

1) Stylové špunty k mobilnímu telefonu

Cestu autobusem nebo jiným dopravním prostředkem si bez sluchátek řada z nás umí představit jen těžko. Právě pro tyto účely mohou skvěle posloužit tato stylová sluchátka, která se stanou nejen skvělým zprostředkovatelem hudby, ale také estetickým módním doplňkem.

sluchátka

Cena: 373 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martin Texl (celkově 2 tipy)

2) Univerzální stativ (chobotnice)

Potřebujete čas od času pořídit dokonale ostrou fotografii, na které nebude vidět třes vašich rukou nebo snad potřebujete váš smartphone přichytit na ne úplně tradičních místech pro klasické stojánky? Pak můžete sáhnout po řešení v podobě tohoto univerzálního stativu. Jeho nohy totiž připomínají chapadla chobotnice a není tak problém ho přichytit téměř všude.

zboží stativ

Cena: 62 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martin Texl (celkově 2 tipy)

3) Levná kvadrakoptéra

Ačkoliv se tak nemusí dle současného počasí zdát, zima se pomalu začíná hlásit o slovo, což není dobrou zprávou pro majitele větších dronů. Létání s nimi totiž nemusí v tomto ročním období představovat zcela snadnou disciplínu. Zcela jinak je to však s touto kvadrakoptérou, která dokáže vyniknout nejen příznivou cenou, ale také svými kompaktními rozměry a odolností. Hravě poslouží pro “domácí pilotování”, aniž by hrozilo její poškození. I tak ale buďte obezřetní – i tento “prcek” může při nesprávných manévrech nadělat škody.

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů - dron

Cena: 333 Kč (Banggood)

– zaslal František Novák (celkově 1 tip)

4) Levné chytré hodinky

O levných chytrých hodinkách jsme vás informovali již v minulém výběru 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V dnešním pokračování mají chytré hodinky rovněž své zastoupení. Velkým lákadlem pro jejich nákup může být nejen jejich cena, ale také osobní zkušenost čtenáře, který tip zaslal a chválí především jejich funkce a celkový běh systému.

hodinky

Cena: 669 Kč (Gearbest)

– zaslal Jiří Pleskot (celkově 1 tip)

5) Datový kabel s nabíjením pro druhé zařízení

Často se ztrácíte ve změti zamotaných kabelů pocházejících od vašich nabíječek? Také nemáte rádi tento chaos vznikající při nabíjení více přístrojů naráz? Potom můžete využít služeb tohoto kabelu pocházejícího od společnosti Xiaomi. Ten vedle klasického konektoru nabízí také další výstup pro nabíjení dvojice zařízení současně. Hodí se zejména při nabíjení zařízení z notebooku, kde často dochází USB konektory. Jedno zařízení může přenášet data, zatímco druhé se ze stejného slotu nabíjí či napájí (větráček, světlo apod.).

zboží xiaomi usb

Cena: 156 Kč (Gearbest)

– zaslal Danny Lendl (celkově 1 tip)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat zboží z čínských obchodů. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

svítící USB kablík

K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

Pro zobrazení formuláře z mobilní aplikace Svět Androida klikněte zde.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Další vyhlášení proběhne po 30. díle seriálu.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
  7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů na čínské zboží vás zaujal nejvíce?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)