Menu

Televizory od LG s podporou Google TV

S blížícím se veletrhem CES v  Las Vegas se všechny firmy předhánějí v ohlašování všelijakých převratných novinek. Někdo čeká až na samotnou akci, jiný pak zkouší chytit vítr do plachet ještě před ní. LG oznámilo, že na CESu představí své nejnovější televizory s podporou Google TV. Android připojení k těmto zbrusu novým modelům nabídne hned několik vychytávek, které zákazníci jistě ocení. LG televizory nabídnou nejen zbrusu nové displeje „od kraje ke kraji“, ale hlavně přinesou možnost propojení například se smartphony. Streamování obsahu z telefonu do televizoru by mělo být mnohem jednodušší a rychlejší. Vše bude probíhat pomocí bezdrátové technologie Miracast. Celkem příjemná věc, nemyslíte? My dodáváme, že firma, co přinesla na trh Nexus 4, nás poslední dobou překvapuje jen příjemně.

 

 

Zdroj: www.androidcentral.com/

 

Komentáře

marcoama

marcoama

2.1.2013 17:12

coz je pro CR k nicemu, nebot zde GPlay funguje jen pro aplikace, natoz pak jako GTV

k3rb3r0s

k3rb3r0s

2.1.2013 17:41

ale miracast funguje i na současných lg televizích, takže přinesou jen tenčí rámeček

Michal

Michal

2.1.2013 20:11

Dal bych si líbit hlavně pokud půjde z Marketu doinstalovat pořádná aplikace pro přehrávání multimédií. Ne že by byla v televizorech od LG špatné, to ne, ale i když mi nepřehraje jen jedno z třiceti videí, stejně ji doplní multimediální centrum. Hodinový pořad nemám jen kvůli TV náladu převádět a snižovat ještě víc jeho kvalitu rekompresí.

akempo

akempo

2.1.2013 20:31

Co se tyce veletrhu CES, tak mam nekdy dojem ze 90 procent tamnich vystavovanych kousku ani Ceska republika neuvidi.

kikol

kikol

4.1.2013 10:34

LG vyrábí špičkový televize za suprový ceny, pokud tohle pujde v čr tak se můžu jen těšit

rrade

rrade

30.7.2014 3:01

Lg vyrabi televize na kterych dotedka pustis tak kulovy veskery aplikace jsou placeny a i kdyz bych nerad , pustil korunu tak podpora pro platbu v cr nema. jsou to jen zlodeji u televize za 25 000 pred 2 roky u ktere nejsem schopen sledovat ani iptv protoze programy sice jsou /ssiptv apd./ale nedostanes je do tv je to smutne.

RSS (komentáře k článku)