Telefon Oppo N1: další videoupoutávka. Už se to rýsuje!

oppo_n1_ico2

V pátek vypustil čínský výrobce Oppo již čtvrté video, ve kterém se snaží upoutat zájem o připravovaný “foto-mobil” N1. Na rozdíl od předchozích upoutávek, kde nebylo k vidění nic rozumného, se v novém videu na okamžik ukazují obrysy těla zařízení a několik dalších detailů. Rozhodně můžeme konstatovat, že z tohoto snímku již lze odhadovat možný vzhled telefonu, který je vcelku konzistentní s tím, co bylo možné spatřit na nedávno uniklých fotografiích.

https://www.youtube.com/watch?v=A1IfgqRKcdE

Další informace pak tvrdí, že Oppo N1 bude moci pořizovat snímky s prodlouženou dobou expozice. Zatímco dříve byl fotoaparát spíše vítaným doplňkem a “nouzovým řešením”, v posledním roce začali výrobci věnovat této komponentě výrazně větší pozornost. Například Nokia nainstalovala do své Lumie 1020 fotoaparát s rozlišením 41 Mpx, Sony představila model Z1 se 20,7Mpx foťákem a Oppo bude dalším telefonem v řadě, jež má ambice konkurovat kompaktním fotoaparátům.

Oppo N1 bude moci pořizovat snímky s prodlouženou dobou expozice Oppo N1 bude moci pořizovat snímky s prodlouženou dobou expozice

Oppo N1 tedy pravděpodobně přinese možnost fotit s pomalou rychlostí závěrky, což povyšuje integrovaný fotoaparát na vyšší úroveň. Podle zdroje to dokazuje písmeno N ve vícebarevném logu, jež se objevuje v propagačních materiálech. Kromě toho se počítá také s výměnnými objektivy, které se k telefonu připojí pomocí NFC.

Písmeno N ve vícebarevném logu prý dokazuje možnost fotit s prodlouženou expozicí Písmeno N ve vícebarevném logu prý dokazuje možnost fotit s prodlouženou expozicí

Oficiální představení Oppo N1 je plánováno na 23. září.

Zdroje: MobilTelefon a MobilTelefon.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)