Telefon Huawei P9 klepe na dveře. Buďte s námi u představení

huaweip9rückseitequer-rcm992x0 (1)

Huawei P9 je po dvojici již představených jihokorejských vlajkových lodí jedním z nejočekávanějších telefonů letošního roku. Do nejnovější generace úspěšné stylovky se špičkovou výbavou Huawei dle prvních informací zakomponoval celou řadu novinek, takže se rozhodně máme na co těšit. Tyto první informace jsme vám ostatně již shrnuli v nedávném článku.

Mezi hlavní zajímavosti připravované vlajkové lodi společnosti Huawei má patřit primární fotoaparát s dvojicí snímačů. Na tom Huawei spolupracoval se světoznámou společností Leica, a měl by nabídnout rozlišení 12 MPx a optickou stabilizaci obrazu. Ani zbylá výbava však rozhodně nebude na ostudu, a měla by zahrnovat například chipset Hisillicon Kirin 955, 3 GB RAM nebo 32GB interní úložiště rozšířitelného o microSD paměťové karty. I přes velmi tenkou konstrukci se zde mělo najít místo na baterii s kapacitou 3 000 mAh a čtečku otisků prstů. Pro nabíjení a synchronizaci by pak mělo být k dispozici USB-C.

huawei p9 leica Zařadí se Huawei P9 po bok nejlepších současných fotomobilů?

K představení této očekávané novinky dojde již zítra ve 3 hodiny odpoledne našeho času na mezinárodní tiskové konferenci pořádané v Londýně a my u něj nebudeme chybět. Ihned po odhalení Huawei P9 vám tak naservírujeme ty nejčerstvější informace.

Těšíte se na nový Huawei P9?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)