Svět Androida bavil i radil na akci Google #ThinkBusiness společně s Google Glass

Think bussines416

Když se řekne Google, vybaví se nám společnost, která nás naučila, že život je hledání. Můžeme se na ni spolehnout, když hledáme cestu a víme, že se nikde a nikdy neztratíme díky Google Maps a Street View. Když něco nevíme, tak to snadno “vygooglujeme”.  Je mnoho aktivit a činností, kde nám Google dělá příjemného rádce a společníka. Možná už si ani nedokáže představit svět bez Googlu a jeho služeb.

Think bussines013

My si proto velice vážíme pozvání od společnosti Google na odpolední setkání s partnery. To se pod názvem #ThinkBusiness konalo ve středu (27. 11.) v Pražské Křižovatce, tedy v prostorách kostela sv. Anny.

Pozvání od Google přijali také významní ředitelé a majitelé společností působících na českém a slovenském trhu. Ti zde byli nejen v roli hostů. Během přednášek totiž dostali příležitost podělit se s ostatními o své zkušenosti z oblasti jejich Businessu. Nejčastěji hovořili o svém úspěchu v podnikání a efektivitě firem právě ve spojení s využitím Google služeb. Střídali se výborní řečníci a skutečně inspirativní prezentace.

Think bussines247

Svět Androida zde hrál dvojí roli. V té první byl vděčným hostem. Především měl ale tu čest představit nejžádanější novinky a Android telefony roku 2013 takto vzácnému publiku.
Na místě jsme prezentovali přístroje z řady HTC ONE, včetně novinky HTC One Max, Samsung Galaxy se svou vlajkovou lodí Galaxy S4 a modelem Galaxy Note 3 . Společnost LG byla zastoupená modelem LG G2 a jako téměř první v Evropě jsme představili také Motorolu Moto X, které se u nás dosud neprodává. Mezi nejžádanější smartphony patřily také novinky od Google, v podobě telefonu Nexus 5 a tabletu Nexus 7.

Think bussines349

Mezi skutečně zajímavými přednáškami bylo hned několik přestávek. Tyto přestávky byly ideálním časem na doplnění tekutin a konzumaci výborného jídla. Lidé se sklenicí v jedné ruce a delikatesou v té druhé, k nám přicházeli s dotazy k vystaveným novinkám, ale i s prosbou o radu s jejich vlastním přístrojem.

Úžasnou atmosféru, kterou dával prostor kolem nás, doplnily přítomné Google Glass. Nebyl snad nikdo, kdo by si nechal ujít možnost zvěčnit se na fotografii při práci s brýlemi a být tak součástí “brýlového fenoménu”.
To, že  jsou chytré brýle významným milníkem dnešní doby, jen dokazuje množství přibývajících fotografií na sociálních sítích.
Fanoušci portálu Svět Androida se mohli s Google Glass potkat již v průběhu roku na našich Android RoadShow.

Rádi bychom poděkovali společnosti Google za pozvání a možnosti podílet se na programu tohoto eventu.
Těšíme se na další setkání.

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)