Streamování her přímo z Google Play? Pro šťastlivce už nyní

streamovani-her-z-google-play-nahledovy

Google si začal s myšlenkou streamu her a aplikací pohrávat již zhruba před rokem. Před několika měsíci se v jedné aktualizaci objevily důkazy o tlačítku pro zkoušku placených aplikací pomocí streamování. Od dnešního dne to vypadá, že první lidé již můžou tuhle funkci vyzkoušet.

Budoucnost trial verzí je streamování?

Streamování bude prozatím použito na vyzkoušení placených her. Brzy by se ale měly přidat i aplikace. Pokud patříte mezi šťastlivce, tak by se vám u vybraných her mělo v Google Play objevit tlačítko “Try now”, neboli vyzkoušet. Jedna z podporovaných her je například Ticket to Ride.

Ticket to Ride
Ticket to Ride

Po kliknutí na tlačítko se spustí stream hry. Důležité je dodat, že zkouška jedné hry nebo aplikace může trvat maximálně deset minut, poté je konec. Můžete jej ale pustit znovu na deset minut, nicméně začínáte opět od začátku. Uživatelé, kteří si hry můžou streamovat hlásí, že samotná služba má ještě několik chyb, kdy ne zcela správně stream funguje a poměrně často padá.

Že se jedná o streamování poznáte tak, že se v levém dolním rohu objeví logo Google Play v zeleném kolečku, které značí kolik vám ještě zbývá času. Po kliknutí na něj se můžete více dozvědět o streamu a také jej rychle vypnout.

Patříte mezi šťastlivce, kteří si můžou streamovat hry?

zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek