Stáhněte si od nás aktualizovaný Google Transtale – nový design, více jazyků a mnoho dalšího

translatelogo

Postupem času a s příchodem nové verze Android 4.4 KitKat se Google rozhodl, že by si jeho aplikace zasloužily jistou obměnu. Vylepšení se většinou týkají změny designu a zavedení některých nových funkcí. Příkladem můžou být Google Maps s novým kontroverzním designem, či Gmail. Aplikaci Google Translate se však tyto změny obloukem vyhýbaly, až do teď.

Google-Translate-Banner1

Změny se týkají především designu, veškeré nastavení, jako je zadávání textu skrze fotoaparát, mikrofon či ruční psání, se přesunulo na vrchní část aplikace. Naopak ve spodní části se nyní zobrazují samotné výsledky překladu. Celá aplikace působí na první pohled o mnoho čistějším dojmem připomínajícím chytré karty.

Kromě změny samotného designu nám Google přinesl podporu hebrejštiny, japonštiny a esperanta při manuálním zadávání. Přibyla také podpora ukrajinštiny a malajštiny při zadávání textu skrze fotoaparát.

Translate6

Kde stáhnout?

Aktualizace je v tuto chvíli postupně uvolňována, pokud však doposud na vašem zařízení nepřistála, tak si ji od nás můžete stáhnout.

Google Translate
Google Translate

Zdroj: Android Police

  android-roku-2013

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)