Menu

Spekulace: Představí ke konci roku HTC svůj tablet?

Jistě si vzpomínáte na tablety společnosti HTC, které však příliš ovací nesklidily. Jednalo se o sedmipalcový Flyer a desetipalcový Jetstream. Od té doby tento tchajwansý výrobce žádný tablet nepředstavil a tomuto segmentu se vyhýbal. Údajně společnost HTC odmítla i spolupráci na vývoji tabletu Nexus od Googlu. Situace by se však mohla podle serveru DigiTimes změnit a společnost HTC se začala o tento segment zajímat. Na to ho podle všeho přivedla popularita levného tabletu Nexus 7, o který je velký zájem. Podle spekulací bychom se tak mohli dočkat ke konci roku nového tabletu od této společnosti.

Zatím se neví (a nejspíše to neví ani samotné HTC), zdali se dočkáme desetipalcového, nebo sedmipalcového modelu.

zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Mira

Mira

29.8.2012 17:17

Jestli bude vypadat takto tak to bude supr. Ze zkušenosti vim ze by tento design nebyl na skodu. Stejne tablet drzim z 85% vertikalne.

http://www.tabletnet.cz/bleskovky/1208-unikle-fotografie-noveho-10-palcoveho-tabletu-htc-jeden-z-nejpodivnjich-tablet-vbec

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 13

29.8.2012 17:19

Mira
Této podobě bych moc nevěřil, neboť se teprve včera začalo spekulovat o této zprávě a že by se necelý den po tom už objevily snímky designu? To pochybuju. Spíš nějaký vtipálek.

Tony

Tony

29.8.2012 17:21

No o tablete od HTC sa špekuluje celý rok, aj na konci minulého roka sa dosť o tom špekulovalo

Mira

Mira

29.8.2012 17:37

Tony: Presne tak. Pise se o tom uz dlouho. Podle me uz maji hotovy prototyp.

Caszidy

Caszidy

29.8.2012 17:42

No, pokud by se HTC do tabletů zase pustilo, tak bych rád viděl, že se pak v prodeji projeví jejich nedávné prohlášení, že své produkty zlevní, aby byly konkurenceschopnější. Například sedmipalcový, jednojádrový Flyer s horko těžko spíchnutou aktualizací na Android 3.2 Honeycomb(!) se u nás stále prodává minimálně za 8-9 tisíc korun. Což je naprosto šílená cenovka, za kterou si ho dnes koupí jedině blázen, nebo velice movitý “ultras” fanoušek HTC:-D O nástupní ceně Flyeru 15-17 tisíc před rokem a půl ani nemluvím.

Bobo

Bobo

30.8.2012 0:56

Jeden odstavec a 2 chyby, achjo (“výrobce žádný tablet nepředstavit” a chybějící slovo v “Situace by se však mohla podle serveru DigiTimes a společnost HTC se začala …”)

//Díky moc za korekci, opraveno. S pozdravem J.D.

Honza

Honza

30.8.2012 9:30

Spekulace. Strčte si takové zprávy někam vypadáte jako babka babce povídala.
Taky vám napíšu spekulace kolik chcete třeba Samsung Galaxy S3 zlevnil pod 10 000,- kč.

RSS (komentáře k článku)