Spekulace: LG G2 “Mini” možná již brzy

lg-g2

V poslední době se výrobci co nejvíce snaží využít jméno svých vlajkových modelů, proto připravují různé modifikace. Nejčastěji se můžeme setkat s verzemi “Mini”. Ty se však většinou snaží využít pouze dobrého jména, bohužel hardwarová výbava je značně ochuzena. Nyní se spekuluje, že LG připravuje verzi “Mini” pro svoji vlajkovou loď LG G2. Jihokorejský výrobce by ovšem chtěl měnit jen velikost a případně rozlišení displeje.

Pokud jsou tyto informace pravdivé, můžeme očekávat výborně vybavený telefon v přijatelně kompaktním těle. Velikost displeje by měla být zmenšena z 5,2 na 4,7 palců. Může se zdát, že i tak bude telefon dost velký. Pokud si ale verze “Mini” zachová stejně tenký rámeček jako LG G2, můžeme očekávat velikost zařízení srovnatelnou s Motorolou Moto X.

Rozlišení obrazovky by mohlo být jediným ústupkem oproti vlajkové lodi. Není totiž jasné, jestli se LG rozhodne pro Full HD (1 920 x 1 080 pixelů) nebo HD (1 280 x 720 pixelů) rozlišení. Ostatní parametry by se měly shodovat s modelem LG G2. O chod se bude starat čtyřjádrový Snapdragon 800 o taktu 2,3 GHz. Sekundovat mu budou 2 GB operační paměti a grafický akcelerátor Adreno 330.

Podle spekulací by mohl být nový telefon z dílen LG představen už příští měsíc na veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas.

Jak se vám líbí myšlenka takto vybaveného telefonu v kompaktním provedení?

 

Zdroj: Android Headlines

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)