Soutěž: Svět Androida slaví 40 000 fanoušků na Google+

40 000 fans Gplus nahledovy obrazek

Obrovské díky patří vám, čtenářům, za to, že nás podporujete v tom, co děláme. Je tomu pár hodin, co jsme na sociální síti Google+ poděkovali již 40 000 fanouškům! Není jednoduché být největším Android portálem v ČR, ale s vámi se nám to daří. Jsme moc rádi, že společně s námi tvoříte web, sdílíte důležité informace, radíte se i diskutujete pod články, které vám denně servírujeme.

Googleplus Svět Androida

Při této příležitosti jsme si pro vás připravili malou soutěž o několik drobných cen. Odměníme každou 100. správnou odpověď tričkem z limitované edice Android RoadShow 2014. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Android RoadShow 2014 limited

Na co se můžete ještě do konce roku těšit?

  • Podzimní část Android RoadShow proběhne od půlky září do konce listopadu. O tom, kam vyrazíme, rozhodnete od poloviny srpna, tedy již za pár dní!
  • Miss Android RoadShow 2014 – vyhlášení a předání cen nejkrásnějším dívkám navštěvujících Android RoadShow.
  • Revitalizace webových stránek – nový web včetně několika novinek spustíme během podzimu.
  • Anketa Android Roku 2014 – vybereme společně nejlepší telefony roku 2014 v několika kategoriích a zasoutěžíme si o ně.
  • Další drobné i větší soutěže.

Sledujte nás nadále také na FACEBOOKU nebo GOOGLE+ a buďte v centru dění.
Váš tým portálu Svět Androida

Jste již naším fanouškem na některé ze sociálních sítí?

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)