Soutěž o Samsung tablet, kterého se bojí i Apple

soutez-galaxy-tab-101

Samsung Galaxy Tab 10.1 konečně v České republice a vy ho můžete získat zadarmo! Jak? V naší druhé soutěži se Samsungem. Princip soutěže je jednoduchý, na sociální sítě Facebook a Twitter budeme nepravidelně umisťovat indicie, které Vás dovedou k soutěžnímu kódu (odkazu), pomocí kterého se zaregistrujete do hry.

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž začíná dnes 2. 9. 2011 a končí 11. 9. 2011 (23:59).

O co se hraje?

Jak jsem již v úvodu zmínil, bude se hrát o nový Samsung Galaxy Tab 10.1 v bílém provedení s 16GB vnitřní pamětí. Technické specifikace tabletu naleznete v našem Katalogu.

106485_GT-P7500_ADImage_Large

Jak soutěžit?

Každý den najdete na webu www.SvetAndroida.cz soutěžní kódy, které Vám ukryjeme do zpráviček a článků (včetně těch starých). Vaším úkolem bude tyto soutěžní kódy najít a pomocí soutěžního kódu se zaregistrovat (jméno-příjmení-email-telefon). Jak poznáte soutěžní kód? Vždy se bude jednat o název některého z produktů Samsungu, který pohání systém Android (Samsung Galaxy Ace, S2, Tab 10.1 … ). Abyste to neměli tak jednoduché, jednou může být soutěžním kódem „Samsung Galaxy Tab 10.1″ a jindy třeba jen „SGS2″ a navíc, kód může být ukrytý i v obrázku! Indície, kde se soutěžní kód nachází, budeme během dne poskytovat na sociálních sítích Twitter a Facebook. Proto neotálejte a na twitteru nás následujte (@SvetAndroida) a na facebooku hledejte SvetAndroida.cz.

Opět tedy bude záležet jen na vaší pozornosti a rychlosti reakcí. Sami rozhodujete, zda budete mít šanci vyhrát! Každý může díky své rychlosti a důvtipu ovlivnit soutěžní body ve svůj prospěch. Vysvětlení na známém příkladu. „Pavlovi“ se podaří odhalit soutěžní kód jako první, „Lence“ jako druhé a celkově se v daný den soutěže zúčastní 500 čtenářů. Pavel tedy získá pro tento den 500 soutěžních bodů,  Lenka získá 499 bodů, soutěžící za Lenkou 498 a tak dále. Každý den tedy získáte tím více soutěžních bodů, čím dříve odhalíte soutěžní kód a čím více soutěžících se zúčastní v daném dni.

Na konci týdne sečteme všechny soutěžní body za každý den od Lenky a Pavla a … . Samsung Galaxy Tab 10.1 si odnese ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.

samsung logo

Jak tedy vyhrát?

  • Sledujte sociální sítě Twitter a Facebook
  • Co možná nejrychleji najděte soutěžní kód
  • Klikněte na soutěžní kód a zaregistrujte se
  • Sdílejte odkaz soutěžního kódu, aby se zúčastnilo co nejvíce soutěžících a vy tak získali co nejvíce bodů

Upozornění

Po nalezení soutěžního kódu nezapomeňte správně a pravdivě vyplnit všechny údaje. Údaje vyplňujte vždy ve stejném tvaru, jinak nebude možné soutěžní body z jednotlivých dnů sečíst! Výherce bude vždy ověřován telefonem a e-mailem. Duplicitní záznamy a podvodné aktivity budou ze soutěže vyřazeny.

pravidla soutěže

Samsung Galaxy Tab 10.1 – Official Commercial

Samsung Galaxy Tab 10.1 - Official Commercial


Další videa naleznete na našem YouTube kanálu.

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (49)