Menu

Snake Rewind: Legendární “had” s mikrotransakcemi je v Google Play

Před nedávnem jsme vás informovali o záměru tvůrce původní hry Had, který se chystal vydat moderní předělávku této nesmrtelné klasiky. Hra se jmenuje Snake Rewind, a pokud ji chcete vyzkoušet, stačí zamířit do obchodu Google Play, kde je již dostupná ke stažení. Starý dobrý had v novém podání nabídne vylepšené grafické zpracování a dokonce také mikrotransakce. Snake Rewind je založen na principu vrácení hada o libovolný počet pozic nazpět. Když se vám tedy nedopatřením podaří narazit, můžete využít speciální body k navrácení a pokračovat v hraní. Tyto body se samozřejmě časem vyčerpají a právě jejich dokoupení bude řešeno formou mikrotransakcí. Hru lze stáhnout zdarma, proto neváhejte a dejte nám vědět, jak se Snake Rewind líbí.

Snake Rewind

Snake Rewind
Snake Rewind
Developer: Rumilus Design
Price: Free+

Zdroj: Droid-life.com.

 

Komentáře

anonforever550

anonforever550

18.5.2015 19:29

Strašné ovládání!!! Pokaždé se ovládá jinak + mikrotransakce = humus! Autor udělal ten největší humus!

anonforever550

anonforever550

18.5.2015 19:29

Strašné ovládání!!! Pokaždé se ovládá jinak + mikrotransakce = humus! Autor udělal ten největší humus! To už i hra snake na staré Nokii u mamky je 100x lepší -_-.

Orbit09

18.5.2015 19:41

Souhlasím, ovládání je špatné. I když kliknu např. na pravou část obrazovky, had se zatočí třeba nahoru. A když nastavím swipnutí, tak nezatáčí vůbec.

Tomaset22

tomaset22 0

z aplikace
18.5.2015 20:24

Náhodou to ovládání je celkem chytré, had jednoduše zahne směrem k oblasti doteku. Nadruhou stranu to chce na to přijít a je to jaksi neintuitivní…

BA

BA

18.5.2015 23:10

Mikrotransakce nejvetsi svinstvo co taha z lidi penize. Uz by to mel googl zrusit. Bud at jsou aplikace placene a odemcene (a vite kolik do toho vrazite), nebo zdarma a hotovo. A nejvetsi svinsto je placena aplikace a jeste s mikrotransakci nebo in app platbou…..

RSS (komentáře k článku)