Slevy na Google Play! Skvělé hry i užitečné nástroje za pár korun

Google-Play-Store-Basket

Máme tady novou várku pořádně zlevněného softwaru z obchodu Google Play. Pokud jste si dělali zálusk na nákup nějaké té zajímavé hry nebo se vám třeba zalíbily widgety s počasím, nastražte uši a kreditní karty. Slevy nebudou trvat věčně!

After Burner Climax (sleva 66 %)

After Burner Climax navazuje na prastarou klasiku z konzolí SEGA, ve které jste si dosyta užili akrádové létání s ultramoderní stíhačkou. Pohledná grafika, svižná hratelnost a dostatek levelů dělají z tohoto titulu lákavou akční chuťovku. Může být vaše za 24 korun

unnamed (17)

After Burner Climax: App Store Launch Trailer

After Burner Climax: App Store Launch Trailer

0af29fbfc6ca6c31b8ebeab49bba8e6f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

House of the Dead Overkill (sleva 40 %)

SEGA pokračuje ve slevách na své retro tituly v moderním kabátku. I House of the Dead se do povědomí hráčů zapsal již před mnoha lety v dobách, kdy světelná pistole byla skoro stejně tak populární jako současné pohybové ovladače. V House of the Dead je vaším úkolem vyprázdnit milióny zásobníku do těl nemrtvých, mutantů a… nemrtvých mutantů.

unnamed (2)

4364fc2ee0d28bf4264f165b97ec9a3f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

eWeather HD, Radar HD, Alerts (sleva 50 %)

Nejen Ján Zákopčaník bude mít z téhle maniakálně podrobné aplikace radost. Tady jsou šikovné designérské i programátorské ruce vidět na každém kroku. Nádherně zpracované hodiny, detailní rozbory počasí zahrnující teploty, vlhkost, tlak, UV záření, povětrnostní podmínky… prostě meteorologův ráj. K tomu si připočtěte ještě předpověď na 10 dnů dopředu, přehledné grafy, fáze měsíce,… mohl bych tu vyjmenovávat jednotlivé “fičury” až do rána. Takže ještě poslední: radar, který se aktualizuje každých pár minut – mám ale takový podivný dojem, že funguje nejspíš jen v USA, zatím se mi ho nepodařilo zprovoznit.

Tak slunce v duši!

eWeather_Radar_HD_Alerts_Radar_Map

eWeather_Radar_HD_Alerts_Tablet_Screen_02 (1)

eWeather HD - weather, hurricanes, alerts, radar
eWeather HD - weather, hurricanes, alerts, radar

Kainy.Legacy (Remote Gaming/De
Kainy.Legacy (Remote Gaming/De

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)