Sledujte s námi představení Huawei P30. Co pro vás připravujeme?

huawei P30 predstaveni

Již za pár hodin Huawei oficiálně představí nové telefony Huawei P30. Představení probíhá v Paříži, můžete jej sledovat na internetu, kde bude probíhat živý přenos. Přímo na místě jsme také, můžete se tak těšit na naše brzké dojmy i srovnání s nejužší konkurencí a předchůdci.

Představení Huawei P30 můžete sledovat živě na internetu

I tentokrát bude Huawei celou akci přenášet živě na internet. A to třeba přes YouTube. samotný stream můžete najít níže v článku. Začíná se ve 14:00 našeho časového pásma. Na akci uvidíme hlavně telefony Huawei P30 a Huawei P30 Pro. Očekává se také nová verze chytrých hodinek Huawei Watch GT a pravděpodobně uvidíme i Huawei P30 Lite. A samozřejmě je tu možnost toho, že si Huawei schoval nějaké překvapení.

Huawei P30 Series

Huawei P30 Series

Připravujeme pro vás opět několik článků, kde se podíváme na ty nejzajímavější věci, které se dnes objeví na představení Huawei. A to včetně videí, prvních pohledů i mnoho fotografií. Chystáme pro vás testy výkonu, srovnání fotoaparátů a srovnání s konkurencí či staršími Huawei telefony.

Máte nějaký dotaz k novinkám od Huawei?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)