Sledujte Android na Google I/O letos v přímém přenosu

Google-IO-2015-

Chtěli jste vidět letošní Google I/O, ale nestihli jste si během 59 minut, kdy byly k dispozici, koupit vstupenku? Neklesejte na mysli – Google včera oznámil na svém blogu, že letošní Google I/O bude možno sledovat živě na I/O Live, takže ani nemusíte vstávat z postele :). V minulosti byly na Youtube dostupné pouze hlavní projevy (“keynotes”), letos budou streamovány také konference o Androidu a Chrome. Ostatních akce bude Google nahrávat a do 24 hodin vystavovat v HD kvalitě.

A co vás letos čeká? Živý stream ze dvou největších zasedacích místností od 9:00 do 18:00 PST (18:00-3:00 našeho času; bez záruky) během obou dnů konference. Ten bude zahrnovat přímé přenosy z hlavních přednášek, stejně jako v minulých letech, plus nově přidané relace o Androidu a Chrome. Veškerá videa včetně streamovaných budou opatřena titulky přeloženými pomocí Google Translatoru do všech podporovaných jazyků.

Google I/O

Google I/O

Můžeme očekávat, že Google I/O přinese doslova záplavu oznámení týkajících se široké palety produktů Google. V loňském roce byl například prezentován Android 2.2 Froyo a demo cloudové hudební služby Google Music (ironií je, že stále nebyla uvolněna). Letos můžeme jen spekulovat o tom, co by se mohlo stát v tomto roce.

Takže pište si do kalendáře (nejlépe Google Kalendáře :-P): 10. a 11. května Google I/O. Náš server vám samozřejmě přinese ty nejzásadnější novinky ze světa Androida.

Zdroje: Android and Me, AndroidGuys a Android Phone Fans.

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (5)