Shooty Skies: Nová free-to-play pecka od tvůrců Crossy Road

Shooty Skies – náhleďák

Crossy Road bývá často prezentována jako ukázka toho, jak se běžně free-to-play hry nedělají. Je to hra založená na principu klasiky Frogger, která navíc postrádá veškerou propracovanost. Také je ale ukázkou toho, co je v takové free-to-play hře správné pro hráče. Má zajímavý, ne-li jedinečný vizuál a je přístupná pro jakéhokoli hráče. Její free-to-play model je rozumný, protože nikdy nenutí hráče do velkých útrat. Možná i proto se Crossy Road stalo velice oblíbenou hrou všech věkových kategorií. A díky tomu mohlo studio Mighty Games Group Pty Ltd přijít s hrou Shooty Skies, která je Crossy Road v lecčem podobná.

Shooty Skies

Shooty Skies vás vynese do vzduchu

Platební free-to-play model je v podstatě stejný. Můžete buď pomalu sbírat mince pro odemčení různých pilotů nebo prostě za každého z nich utratit jeden dollar. Navíc je zde možnost přidání sekundárních zbraní. Zůstává i možnost sledování reklam za menší obnos herních zlaťáků. Oproti Crossy Road jsme zde už sice trošku více omezeni, ale důležité je, že si hráč může kdykoli zahrát hru bez nutnosti jakékoli reálné útraty.

Shooty Skies First Promo Trailer

Shooty Skies First Promo Trailer

Postavy hráče i nepřátel se opět nesou v duchu rozličných nálad. Za nepřátele tak často bude potkávat notebooky, staré herní boxy nebo smartphony. Grafika přitom zůstává jednoduchá a příjemná.

Pokud jste fanouškem nekonečných stříleček, rozhodně hru vyzkoušejte. my se už nyní těšíme na hodiny strávené nad létáním.

Zdroj: AndroidPolice

Mohlo by vás zajímat

poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek