Samsung představí nové produkty 4. září!

samsung_ico

Čím více se blíží připravovaný veletrh IFA, který se uskuteční v Berlíně, tím více informací uniká na povrch. Hlavním tématem je jistě společnost Samsung, která chystá oživit mnoho svých produktů. Podle korejských stránek Asia Economic, které jsou velmi blízké společnosti Samsung, se chystá představení produktů Galaxy Note III a nově připravovaných chytrých hodinek na 4. září, tedy dva dny před oficiálním zahájením veletrhu IFA. Datum se zdá být velmi pravděpodobné, jelikož bylo nezávisle na sobě potvrzeno hned několika zdroji.

Prezentace Samsungu na IFA 2012

Podle doposud uniklých informací se můžeme těšit na Galaxy Note III s 1080p displejem, 3GB RAM a různými velikosti displeje. Více se dočtete v našich článcích o specifikacích a velikosti displeje.

O hodinkách toho prozatím moc známo není. Jediná informace, která doposud unikla, se týká je jejich označení. Podle mnoha zdrojů se nová řada chytrých hodinek bude nazývat Gear.

Kromě dvou zmíněných produktů panují i jisté spekulace o představení dvou zcela nových řad high-end tabletů, z nichž jeden ponese velikost 10 palců a druhý 12 palců.

Samsung-Galaxy-Note-3-concept-11

Nezbývá nic jiného, než ještě vyčkat jeden měsíc do veletrhu IFA, kde budou produkty oficiálně představeny.

Těšíte se na připravované novinky? Která vás zaujala nejvíce?

Zdroj: Sammobile

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)