Ideální hodinky na sport? Samsung Gear S dostane podporu od Nike

Nike+ Running cover

O představení hodinek Samsung Gear S jsme vás již informovali. Nyní máme dobrou zprávu pro všechny sportovní nadšence a především pak pro běžce. Populární aplikace pro měření běžeckých výkonů Nike+ Running se oficiálně podívá právě do novinky od Samsungu. Důvodů, proč je to dobrá zpráva, vidíme hned několik. V prvé řadě nás těší, že Nike již nespolupracuje především s Applem, ale myslí i na ostatní uživatele. Pokud zároveň vezmeme v potaz výbavu Samsung Gear S a software od Niku, dostaneme zajímavé sportovní hodinky.

nike + running 1

Jak jsme psali, Gear S lze používat nezávisle na telefonu. Mají vlastní 2G/3G konektivitu, Bluetooth i GPS. Konečně se tak objevily hodinky, které jsou schopny při sportu plnohodnotně zastoupit mobilní telefon, podobně jako zajímavý sportstracker Adidas MiCoach.

Samsung Gear S ico

Aplikace Nike+ se vyznačuje kvalitním designovým zpracováním a spoustou motivačních funkcí. Spolu se Samsung Gear S bude měřit uběhlou vzdálenost, čas, tempo, srdeční tep, kolik jste získali NikeFuel a další. Chytré hodinky s OS Tizen dorazí na pulty obchodů v průběhu října, jsme zvědavi, zda to, co vypadá dobře na papíře, bude dobré i v praxi. Pokud chcete Nike+ Running vyzkoušet ve svém telefonu, stáhněte si jej z Google Play.

Nike Run Club
Nike Run Club

Zdroj: AC

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)