Samsung Gear Circle – bezdrátový přívěsek, který vibruje a přehraje zvuk

Samsung Gear Circle ico

Podle posledních informací to vypadá, že se s mobilním příslušenstvím od společnosti Samsung roztrhl pytel. Před několika málo okamžiky jsme vás informovali o nových hodinkách se systémem Tizen – Samsung Gear S. Nyní Samsung představil bezdrátová sluchátka, která slouží také jako vibrující přívěsek. Přivítejte Samsung Gear Circle.

Samsung_Circle_Blue_Black__6_verge_super_wide

Samsung Gear Circle je netradiční přívěsek, který je vyrobený částečně z kovu a částečně z plastu. Kromě toho disponuje také dvojicí sluchátek, která podle všeho půjdou spárovat nejen s mobilním telefonem, ale také s chytrými hodinkami Samsung Gear S. Tento přívěsek dokáže nejen přehrávat zvuk, ale disponuje také mikrofonem pro zadávání hlasových příkazů a vibracemi, které vás upozorní na příchozí notifikace.

Přivěsek půjde na krk nasadit velmi jednoduše – lze ho totiž rozpojit. Dostupnost je plánována v průběhu měsíce říjen, o oficiální ceně bohužel doposud nepadlo jediné slovo. Přívěsek by měl být dostupný v několika barevných variantách.

Líbí se vám netradiční přívěsek Samsung Gear Circle?

Zdroj: The Verge

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek