Samsung Galaxy S5 vyfocen: vodotěsné tělo a snímač otisků prstů

Samsung-Galaxy-S5-1

Dnešní den MWC je možná vůbec nejsledovanějším kvůli představení nové vlajkové lodi, kterou se stane Samsung Galaxy S5. Oficiální představení sice vypukne až večer (20:00), ale již nyní se na internet dostaly kvalitní snímky očekávaného smartphonu, které potvrzují hned několik spekulací. Za únikem stojí uživatel OKCATYEON z fóra Hardware Zone, který prozradil některé detaily. V první řadě se jedná o snímač otisků prstů, který se stal součástí tlačítka domů. Prst bude – jak jsme dříve informovali – snímán při přejetí tlačítka, nebude tedy stačit pouze prst v této oblasti přiložit. Další velmi zajímavou vlastností je certifikace IP67, která zajistí, aby se do přístroje nedostala voda ani při ponoření. Ano, telefon Samsung Galaxy S5 by měl být podle všeho vodotěsný. Poslední důležitá informace prozradila, že fotoaparát bude mít 16 MPx snímač.

Fotografie naznačují, že nebude nová “espětka” postrádat slot pro MicroSD kartu, což jistě mnozí vítají. Baterie bude podle všeho opět vyměnitelná. Displej se zdá větší než v případě modelu Galaxy S4 a tipujeme úhlopříčku okolo 5,2 palce, což hlásají také dřívější spekulace.

Samsung-Galaxy-S5-1

Samsung-Galaxy-S5-2

Samsung-Galaxy-S5-3

Samsung-Galaxy-S5-4

Samsung-Galaxy-S5-5

Samsung-Galaxy-S5-6

Samsung-Galaxy-S5-7

Samsung-Galaxy-S5-8

Oficiální snímky to doposud nejsou a ani informace zatím nesmíme brát smrtelně vážně, ale jedno je jisté – dozvíme se to již ve 20 hodin, neboť právě v tento čas Samsung představí model Galaxy S5 světu. Těšíte se?

  Chcete informace z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích. Nejrychlejší informace z MWC 2014!
Facebook
Google+
Twitter

zdroj: phonearena.com, phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (41)